Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon dönüşe duyarlı sis farını zenon yapmak

sukrudede

Kayıtlı Üye
merhaba arkdaşlar 2011 1.6 dizel dsg leonumun dönüşe duyarlı sis farlarını zenon yaptırdım bayagı bir uğraştık şimdi hem arıza ışıgı yanmıyor hemde dönüşe duyarlılığı devam ediyor sorunsuz çalışıyor vesselam bu işlemi daha önce yapan varmı ?

Sislere xenon takmak, özellikle sisli havalarda sıkıntı yaratmıyor mu?

Bi zaman sonra beyinler bozuluyor ve arıza ışığı veriyor dönüşe duyarlı sisem açıkken xenon takmak sağlıklı değil nasılsa takmışsın bozulddumu sökersin:)

O şekilde çok saglıklı olacagını sanmıyorum devamlı yanıp sönmekten kısa ömürlü olacaktır xenon diye biliyorum serviste o özelligi kapatıp kullanmanızda fayda var :eek:key:

Yapmasaymışınız iyiymiş. sürekli ısınan soğuyan bi lamba ne kadar dayanır bilmem :(.

bu sislere xenon takılmasını hiç sevmiyorum sisler sislikten çıkıp süs farı oluyor maalesef

Geri
Üst Alt