Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon dizel ilk bakım yardım

galerici

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracım 8300km oldu dün aracı aldığım aygüv seat bayiini aradım 10000km de bakıma geleceksin diyor birde floryada wv mez ile görüştüm seat yetkili servisi 15000km de bakıma geleceksin 1.9 tdi ler için 10000de bakım yapılıyor dedi kafam karıstı 10000 de birmi yoksa 15000 kmde birmi gideceğim birde bakım ücretleri ne tutar nerdeki yetkili servis fiyatı daha uygun işçiliği iyi ben istanbul avrupa yakası mutlak tercihimdir şimdiden yardımlarınız için teşekkürederim....

Dizelde normal şartlarda 15 binde birdir 1.6 tdi lar için,zaten arac bilgisayarındaki servis bakım sayacı 15 binde size alarm verecektir,Erya otomotivde sanırım 300 küsür liraya ilk bakım yapılıyor..

350 360 lira gibi bir fiyatı var

15 bin km de bir, her servis kendi insiyatifi ile cevap veriyor, 10 bin km de gitmenize gerek yok yani..

10K olmadığı kesin ama fiyatını bilmiyorum..

Geri
Üst Alt