Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

leon direksiyon düğmeleri

Konu, 'Sohbet' kısmında m__kani tarafından paylaşıldı.

1. m__kani

m__kani SCW Üyesi

140
    1
    18
    arkadaşlar 2006 model leon aracımın direksiyondaki düğmeleri yıprandığı için değiştirmek istedim.doğuş otoya gittim fiyatı 170 tl dediler tamam dedim sipariş verdik geldi.düğmeler birebir aynı ama yerlerine oturmadı sadece tırnakları değişik.sonra benim düğmeleri söküp arkasında yazan numaraya göre sipariş verdiler.ama bunlar 280 tl dediler tamam dedim artık mecburen alıcaz ama sadece tırnak farkından bu fiyat farkı normalmidir?

2. nedjo

nedjo SCW Üyesi

623
    5
    18
    Volkswagen tuşu gelmiş olmasın ilk önce_? çünkü vw ile birebir aynı olan ürünlerde seat 2 kat fiyat istiyor. İstediğiniz serviste deneyebilirsiniz :) Tabi leon ve golf için konuşuyorum ama diğer modellerde de fark vardır eminim.

3. m__kani

m__kani SCW Üyesi

140
    1
    18
    ilk verilen sipariş şase numarasıyla verildi sanırım ikinci ise üstündeki tuşların numarasından olabilir mi biri 170 biri 280.makyajlı kasanın düğmeleri daha farklı mesala onlarda 280

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    olabilir..
    servistekilerin ekstradan para koparma gibi çaba içersine giriceklerini sanmıyorum..parça koduna atanan fiyat farklı oluyo bazen..

5. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    bu parçaların listesi varsa alalım arkadaşım senden gün gelir lazım olur 2 katı para vermeyelim belki skoda parçalarıda oluyordur o da ucuz olabilir belkide

6. nedjo

nedjo SCW Üyesi

623
    5
    18
    listesi bende yok ama en basit örneği paspaslarda :)

7. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    servis diyorsun bu kadar fark olumr diyorsun ben diyecek bir şey bulamıyorum :)
    ama çıkmacılara bakmanı tavsiye edebilirim özellikle ankaradaki çıkmacılara

8. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    uydurulamiyormuydu deneseydiniz brz belki brz modifikasyon ile otuururdu

Sayfayı Paylaş