Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon direksiyon düğmeleri

m__kani

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2006 model leon aracımın direksiyondaki düğmeleri yıprandığı için değiştirmek istedim.doğuş otoya gittim fiyatı 170 tl dediler tamam dedim sipariş verdik geldi.düğmeler birebir aynı ama yerlerine oturmadı sadece tırnakları değişik.sonra benim düğmeleri söküp arkasında yazan numaraya göre sipariş verdiler.ama bunlar 280 tl dediler tamam dedim artık mecburen alıcaz ama sadece tırnak farkından bu fiyat farkı normalmidir?

Volkswagen tuşu gelmiş olmasın ilk önce_? çünkü vw ile birebir aynı olan ürünlerde seat 2 kat fiyat istiyor. İstediğiniz serviste deneyebilirsiniz :) Tabi leon ve golf için konuşuyorum ama diğer modellerde de fark vardır eminim.

ilk verilen sipariş şase numarasıyla verildi sanırım ikinci ise üstündeki tuşların numarasından olabilir mi biri 170 biri 280.makyajlı kasanın düğmeleri daha farklı mesala onlarda 280

olabilir..
servistekilerin ekstradan para koparma gibi çaba içersine giriceklerini sanmıyorum..parça koduna atanan fiyat farklı oluyo bazen..

Volkswagen tuşu gelmiş olmasın ilk önce_? çünkü vw ile birebir aynı olan ürünlerde seat 2 kat fiyat istiyor. İstediğiniz serviste deneyebilirsiniz :) Tabi leon ve golf için konuşuyorum ama diğer modellerde de fark vardır eminim.

bu parçaların listesi varsa alalım arkadaşım senden gün gelir lazım olur 2 katı para vermeyelim belki skoda parçalarıda oluyordur o da ucuz olabilir belkide

bu parçaların listesi varsa alalım arkadaşım senden gün gelir lazım olur 2 katı para vermeyelim belki skoda parçalarıda oluyordur o da ucuz olabilir belkide

listesi bende yok ama en basit örneği paspaslarda :)

servis diyorsun bu kadar fark olumr diyorsun ben diyecek bir şey bulamıyorum :)
ama çıkmacılara bakmanı tavsiye edebilirim özellikle ankaradaki çıkmacılara

uydurulamiyormuydu deneseydiniz brz belki brz modifikasyon ile otuururdu

Geri
Üst Alt