Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon deri döşeme tavsiye...

digiersoy

Kayıtlı Üye
Dostlar beyaz leon aracıma deri döşeme yaptırmak istiyorum fikirlerinizi bekliyorum bugün zafer abimle görüştüm saolsun çok ilgilendi ve inş. Zafer abinin cupra aracını yapan döşeme firmasında yapılacak sizlerden ricam bana renk ve şekil konusunda fikirleriniz şimdiden teşekkürler...

Benim istediğim zafer abinin baklavalı modelin beyaz dikişli olanı ama hala karar veremedim çift renk de düşünüyorum...

Spor arac oldugu icin deri pek tercihim olmaz benim acikcasi. Tercih meselesi tabi ama. Deri yerine nubuk daha hos ve spor olur bence. Kirmizi dikis daha iyi olur gibime geliyor birde. :)

abi bence baklava desenli kapı pek hoş olmamış..bej rengi döşemeler hoş duruyor, ama beyaz arabaya gidermi bilmiyorum..

Zevkler ve renkler tartisilmaz ama bence baklava dikisli model cok klasik duruyor ve leon gibi bir spor arabaya pek yakismaz, yine ayni sekilde kapi iclerinde de baklava dikisli guzel gorunmuyor. Baklava dikisli olanlardan sonraki uc fotografta yer alan modeller guzel gorunuyor, ayni sekilde krem rengi olan da guzel gorunuyor ama beyaz arabada kendini gosterir mi bilemedim.

bende baklavalı dilimden pek hoşlanmadım bej döşeme benim aracımda var(bende ki deri değil) bakımı zor oluyor çok sık temizlemeniz gerekiyor.. yerinizde olsam sondan 2. resimi tercih ederdim...

ersoy en alltaki fr döşemesi güzel ama ben olsam tavanı dahi siyah alkantara yaparım çift dikişli koltuklarıda ortalar alkantara yanlar deri olacak şekilde güzel olur

Baklava geniş kapılarda ve düz yüzeylerde daha hoş durur bence, benim şahsi fikrim baklava yaptırmaman Ersoy Abi.

Beşiktaş'ta işçiliği baya başarılı bir deri döşeme merkezi var, oradaki arkadaşın da fikirlerini al bence cidden elinden baya araç geçmiş biri.

Geri
Üst Alt