Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon deri döşeme tavsiye...

Cupra bakmış ve gerekeni yapmış :) Siyah baklava desenli kırmızı dikişli tavsiyemdir ama ama delikli olmak kaydıyla

Fr olacaksa Fr koltukları derim değilse Baklavalarda müthişşşş... Hayırlısı olsun inşallah.

Ersoy sen o paraya hisse senedi al bak borsa yükselişe geçiyor, yaz sonu satarsın hisseleri o zamana başka birşey bulurum ben sana alacak.

bence hiç biri güzel değil, sen gel yatırım yap koyduğun resimlerdeki o AT koltuklu arabadan alırız :D:D:D

Abi kuyumcu borsayı sevmez altını pırlantayı sever:) Bi zamanlar bizim bikaç esnaf arkadaş arabalarını satıp borsaya girdiler 6 ay sonra araba oldu 18 vitesli bisiklet :D

Dostum siyah olsun,dikişleri kırmızı olsun.. Bende aynısını kullanıyorum çok güzel gösteriyor arabanın içini..Ve kafalıklara mutlaka seatsport nakışlarınıda işlet derim..

Geri
Üst Alt