Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon daki renge bak

Gmg garage in kapladigi aractir. Simdilerde speed blue rengine sahiptir.

bu rengi ben de çok beğeniyorum. hem orjinal hem de spor olabilmesi bir kaplamaya bakar leounun:)

boya değil kaplama, bi ara diyarbakırda dolanıyordu. diyarbakırdaki bi kaplamacının sitesinde de vardı resimleri bu aralar yok ortalıkta..

turuncuyu napacann:) bu renk daha iyi paşamm bunu yaptır bencee

Bu renk iyidir gerçekten güzelmiş yaptıracan elin biri gelip çizecek yada sen çizicen sonra ugraş dur :D 1500 2500tl gibi fiyatlara kaplıyolar benim arkadaşım mercedesi kaplatmıştı beyaza fiyatlar degişebilir tabi:confused:

Bu renk iyidir gerçekten güzelmiş yaptıracan elin biri gelip çizecek yada sen çizicen sonra ugraş dur :D 1500 2500tl gibi fiyatlara kaplıyolar benim arkadaşım mercedesi kaplatmıştı beyaza fiyatlar degişebilir tabi:confused:
evet geci bu renkten fiyat degişebilir ama paşamı sarsmaz yhaa iki tık tık bi şıkk gelsin paralarr:)sıhatler olsunn:D

Geri
Üst Alt