Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon daki renge bak

türkiyede var bundan bir tane.yanılmıyorsam bi ara diyarbakırdaydı sonra da hataya geçti..

sedefli boya çok özellikli olanı var ben beyaz olup önünden geçtikten sonra tamamen mor kalan araba biliyorum

Geçen arkadaşımın oğlunda oyuncak bir araba gördüm soğukta, sıcakta, ıslandığında farklı bir renk oluyordu len dedim bizim arabaları da böyle yapsalar süper olur:D Meğer adamlar yapmış bizim haberimiz yokmuş:D

Geçen arkadaşımın oğlunda oyuncak bir araba gördüm soğukta, sıcakta, ıslandığında farklı bir renk oluyordu len dedim bizim arabaları da böyle yapsalar süper olur:D Meğer adamlar yapmış bizim haberimiz yokmuş:D
adamlar yaptı millet leonlarına bile yaptı sen geç kalmışsın :D:D

vay be ben bunu sankı tr plakalıda gormustum google da leon kaplama yazınca cıkıyordu harkı gozukuor

Geri
Üst Alt