leon da tıkırtıların sonu... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

leon da tıkırtıların sonu...

arkadaşlar yavaş yavaş konulara girmek istedim:)kapıları söküşümden vede tıkırtı sorununu çözüşümden sonra tepe aynamın da garantiden değişimi ile tıkırtı olayı resmen sarsıldı:)birde araç kasılmalarında kapılardan gelen gacurtuları da kapıların üzerindeki kadife kısma gres yağını prmaklarımla yedirerek sürdüm birde kapının kapandığında değdiği yere(üst kısma) sürdüm 4 kapıyada bu işlemi yaptım şimdi inanın 2 yıl sonra aracıma nefret duymadan biniyorum:)

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
arkadaşlar yavaş yavaş konulara girmek istedim:)kapıları söküşümden vede tıkırtı sorununu çözüşümden sonra tepe aynamın da garantiden değişimi ile tıkırtı olayı resmen sarsıldı:)birde araç kasılmalarında kapılardan gelen gacurtuları da kapıların üzerindeki kadife kısma gres yağını prmaklarımla yedirerek sürdüm birde kapının kapandığında değdiği yere(üst kısma) sürdüm 4 kapıyada bu işlemi yaptım şimdi inanın 2 yıl sonra aracıma nefret duymadan biniyorum:)
ne güzel aracını tekrar sevmen hoş birşey tıkırtıların bitmesine sevindim

ZGR

Kayıtlı Üye
hadı hayırlı olsun abı
umarım artık sorunsuz bınersın arabana
kazasız belasız surusler dılerım

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
Yav alem adamsın ama senin şu azmine ve arabana olan düşkünlüğüne hayranım. Nasipse seneye bir karadeniz turu düşünüyorum eğer nasip olurda yaşar o günleri görürsek muhakkak yanına geleceğim valla :)

Yav alem adamsın ama senin şu azmine ve arabana olan düşkünlüğüne hayranım. Nasipse seneye bir karadeniz turu düşünüyorum eğer nasip olurda yaşar o günleri görürsek muhakkak yanına geleceğim valla :)
mert abi temmuzun ilk haftası düğünüm olacak nasipse vallaha gelin scw yi davet edeyim vallaha sizi artvinde gezdireyim bi abi ciddi diyorum bak!!!

---------- Post added at 22:52 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

kardeşim sonunda probleminin geçmesine sevindim
sağol kardeş...