Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 'da hız sabitleme ve esp'nin yanındaki SET düğmesi ?

stylance konforuna doyamadığım bi araçtı
ne yazıkki erken ayrılmak zorunda kalmıştım
sana kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum :eek:key:

üstteki yani (+) olan tuş hafızaya alınan hıza yükseltip sabitliyor alttaki yani (-) olan tuş ise mevcut hızı sabitliyor

ilk defa sabitliyeceksen alttaki ya da üstteki farketmiyor 2 si de sabitliyor

ben en iyisi sabitlemiyim :D belli olmaz bu işin sağı solu herkese göre farklı şey sabitliyor :)

3-Sis lambalarını far düğmesini tam geriye çekersen yakarsın.
Peki kardeşim far düğmesi hangi konumda olcakk otomatik konumunda mı yoksa en alttaki normal far konumunda mı,1 kere mı groye cekecez 2 kademede mı gerıye cekcezz..
Bide arakadaslar size bir sorum olcakk yeni aldım 1.6 stylance var 2006 benim aynalar katlanmıyo içeriden manuel oluyor ama aractan ınıp kumandadan uzun basınca olmuo 4 cam ınıp kalkıyor ama ayna katlanmıyorr yardım edersenizz sevinirimmm..hepınıze saygılarr

3-Sis lambalarını far düğmesini tam geriye çekersen yakarsın.
Peki kardeşim far düğmesi hangi konumda olcakk otomatik konumunda mı yoksa en alttaki normal far konumunda mı,1 kere mı groye cekecez 2 kademede mı gerıye cekcezz..
Bide arakadaslar size bir sorum olcakk yeni aldım 1.6 stylance var 2006 benim aynalar katlanmıyo içeriden manuel oluyor ama aractan ınıp kumandadan uzun basınca olmuo 4 cam ınıp kalkıyor ama ayna katlanmıyorr yardım edersenizz sevinirimmm..hepınıze saygılarr

öncelikle yöneticiler söylemeden ben söyliyeyim üyeler bölümünden kendini tanıtan bir yazı yazmalısın. sorularına gelince uzaktan kumanda ile aynaların katlandıgını zannetmiyorum onu içeriden yapman gerekiyor eğer öle birşey varsa bende senin gibi yeni öğrenmiş olacağım saygılar

Geri
Üst Alt