Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon 'da hız sabitleme ve esp'nin yanındaki SET düğmesi ?

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında dgkndmrr tarafından paylaşıldı.

1. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler diliyorum aranızda olmaktan büyül mutluluk duyuyorum . İşe gelir gelmez ilk yaptıgım iş bu siteye girmek keyif verici gerçekten . Sizlerden bir kaç öğrenmek istediğim şey var.

1. Arabamda hız sabitleyici oldugunu biliyorum fakat nasıl çalıştıgını henüz çözebilmiş değilim çok gerekli birşey değil ama en azından bilmeliyim diye düşünüyorum..

2. Hemen ESP düğmesinin yanında SET yazan bir düşme var bunun işlevi nedir acaba bir kaç kez bastım göstergede bir ışık yanıyor ama hemen gidiyor çözemedim doğrusu bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

3. Arkadaki sis farlarını nasıl yakabilirim ???

bunlara cevap alabilirsem çok sevinirim. Şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim . iyiki varsınız.

Bunu beğendi. SeatClubWorld bunu beğendi.
  2. SeatClubWorld

SeatClubWorld
    Administrator

1.020
    432
    83

Duyguların için teşekkürler Doğukan..

1-Hız sabitleyiciyi yolda giderken üst tarafa basarsan aktif olur..Frende pasif kalır..
    2-Set düğmesi lastik basıncını gösterir..Lastik havası indiğinde yanar..Ayarladıktan sonra uzun basarsan söner ve hafızaya yeni basıncı alır..
    3-Sis lambalarını far düğmesini tam geriye çekersen yakarsın..

Bunu beğendi. Turhal bunu beğendi.
  3. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    üst tarafa basarsan derken hangi üst ?

4. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
  5. SeatClubWorld

SeatClubWorld
    Administrator

1.020
    432
    83
    direksiyonun sol tarafındaki hız sabitleyici kolunun yan tarafında düğme var..Onun üst tarafı :)

6. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    hız sabitleyici kolunun direksiyonun sol tarafında oldugunu bile daha yeni sizden öğreniyorum o yüzden şaşırmayın :) tamam teşekkür ederim

Bunu beğendi. SeatClubWorld bunu beğendi.
  7. Umut Girit

Umut Girit SCW Üyesi

1.980
    320
    83
    E peki aracında hız sabitleyici olduğunu nerden biliyorsun :D İnşallah gerçekten vardır :eek:

Murat34, uquR, tuğra ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  8. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Çok işime yarayan bir özellik değil hatta hiç yaramaz kullanırmıyım bilmem ama aldıgımda satan kişi varoldugunu söylemişti ve stylance modellerinde var diye biliyorum

9. ynr03

ynr03 SCW Üyesi

996
    108
    43
    gel Doğukan gel,gel hızınıda sabitleyelim gel:D

Bunu beğendi. uquR bunu beğendi.
  10. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113