Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 'da hız sabitleme ve esp'nin yanındaki SET düğmesi ?

dgkndmrr

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler diliyorum aranızda olmaktan büyül mutluluk duyuyorum . İşe gelir gelmez ilk yaptıgım iş bu siteye girmek keyif verici gerçekten . Sizlerden bir kaç öğrenmek istediğim şey var.

1. Arabamda hız sabitleyici oldugunu biliyorum fakat nasıl çalıştıgını henüz çözebilmiş değilim çok gerekli birşey değil ama en azından bilmeliyim diye düşünüyorum..

2. Hemen ESP düğmesinin yanında SET yazan bir düşme var bunun işlevi nedir acaba bir kaç kez bastım göstergede bir ışık yanıyor ama hemen gidiyor çözemedim doğrusu bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

3. Arkadaki sis farlarını nasıl yakabilirim ???

bunlara cevap alabilirsem çok sevinirim. Şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim . iyiki varsınız.

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler diliyorum aranızda olmaktan büyül mutluluk duyuyorum . İşe gelir gelmez ilk yaptıgım iş bu siteye girmek keyif verici gerçekten . Sizlerden bir kaç öğrenmek istediğim şey var.

1. Arabamda hız sabitleyici oldugunu biliyorum fakat nasıl çalıştıgını henüz çözebilmiş değilim çok gerekli birşey değil ama en azından bilmeliyim diye düşünüyorum..

2. Hemen ESP düğmesinin yanında SET yazan bir düşme var bunun işlevi nedir acaba bir kaç kez bastım göstergede bir ışık yanıyor ama hemen gidiyor çözemedim doğrusu bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

3. Arkadaki sis farlarını nasıl yakabilirim ???

bunlara cevap alabilirsem çok sevinirim. Şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim . iyiki varsınız.

Duyguların için teşekkürler Doğukan..

1-Hız sabitleyiciyi yolda giderken üst tarafa basarsan aktif olur..Frende pasif kalır..
2-Set düğmesi lastik basıncını gösterir..Lastik havası indiğinde yanar..Ayarladıktan sonra uzun basarsan söner ve hafızaya yeni basıncı alır..
3-Sis lambalarını far düğmesini tam geriye çekersen yakarsın..

Duyguların için teşekkürler Doğukan..

1-Hız sabitleyiciyi yolda giderken üst tarafa basarsan aktif olur..Frende pasif kalır..
2-Set düğmesi lastik basıncını gösterir..Lastik havası indiğinde yanar..Ayarladıktan sonra uzun basarsan söner ve hafızaya yeni basıncı alır..
3-Sis lambalarını far düğmesini tam geriye çekersen yakarsın..

üst tarafa basarsan derken hangi üst ?

hız sabitleyici kolunun direksiyonun sol tarafında oldugunu bile daha yeni sizden öğreniyorum o yüzden şaşırmayın :) tamam teşekkür ederim

Çok işime yarayan bir özellik değil hatta hiç yaramaz kullanırmıyım bilmem ama aldıgımda satan kişi varoldugunu söylemişti ve stylance modellerinde var diye biliyorum

gel Doğukan gel,gel hızınıda sabitleyelim gel:D

• Beğen
Reaksiyonlar: uquR
Geri
Üst Alt