Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon düğmeleri

direkte bahsettıgın ıc denetımlı alarmların iç gozlerını ıptal edıyor.Sol taraf cam dugmelerınde kı arka camları ıptal edıyor bır dıgerı otomatık kılıtlenen kapıyı acmak yada ıstedıgın zaman ıcerden kılıtlemen ıcın sol sınyal koluna bak set dıye bırsey yazıyor mu yazıyorsa hız sabıtlemede olur.Aynaları ayarladıgın dugmeyı asagıya dogru cekersen aynları kapatır.goruntu ıyı ama eksıklerı olabılır:)

direkte bahsettıgın ıc denetımlı alarmların iç gozlerını ıptal edıyor.Sol taraf cam dugmelerınde kı arka camları ıptal edıyor bır dıgerı otomatık kılıtlenen kapıyı acmak yada ıstedıgın zaman ıcerden kılıtlemen ıcın sol sınyal koluna bak set dıye bırsey yazıyor mu yazıyorsa hız sabıtlemede olur.Aynaları ayarladıgın dugmeyı asagıya dogru cekersen aynları kapatır.goruntu ıyı ama eksıklerı olabılır:)

sagolasın peki alarmın açık kalması daha iimidir sence sen nasıl kullanıyorsun

iç denetimleri açık bırakıyorum balıga vs gıdıyorsam arac ıcınde uyuyacaksam kapatıyorum normal zamanda hep acık oluyor

düğmeye basıyorum ben hiç biryerde yazı simge filan cıkmıyor.nasıl anlıyorsun açık mı kapalımı.üzerindeki lambadan mı.

düğmeye basıyorum ben hiç biryerde yazı simge filan cıkmıyor.nasıl anlıyorsun açık mı kapalımı.üzerindeki lambadan mı.

ısık renk tonuna dıkkat et yada camı acık bırak kapıları kılıtle kolunu ıcerı sok gezdır en garantısı:eek:key::D

Geri
Üst Alt