Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Cupra'ya 3.35 Eğlencesi :)

335 herzaman yürür gerisi yalan.... ikiside güzel araçlar ama ayrı dünyaların araçları...

sari cupra hakan beye ait gt30r buyuk turbo+methanol kit+debriaj seti..335 olgar arkadasimizin araci,map 8 bir 3.35dir ilk denemelerinde olgar cupraya 4 boy fark atmisti,ancak ozaman cuprada debriaj seti yoktu ikinci denemeleri yani bu videoda olgarin 18,19 psi basincla yurumesi gereken araci 9 psi'lara kadar dusmustur kotu yakittan dolayi..yani kisacasi eglenme gibi bi durum yok arkadaslar,haftaya hakan bey denemeye gelirse gercek sonuc cikar ortaya :)

35i N54 BMW motoru stock 8.5-9psi arası bi basınçla yürür zaten..
videoda stock o zaman 335i resmen ama Cupra'yla takıldıkları süre hiç de düşük basınçlarda takılıyomuş gibi değil..

sari cupra hakan beye ait gt30r buyuk turbo+methanol kit+debriaj seti..335 olgar arkadasimizin araci,map 8 bir 3.35dir ilk denemelerinde olgar cupraya 4 boy fark atmisti,ancak ozaman cuprada debriaj seti yoktu ikinci denemeleri yani bu videoda olgarin 18,19 psi basincla yurumesi gereken araci 9 psi'lara kadar dusmustur kotu yakittan dolayi..yani kisacasi eglenme gibi bi durum yok arkadaslar,haftaya hakan bey denemeye gelirse gercek sonuc cikar ortaya :)

Katılıyorum.
Ayrıca o videodaki 3.35'in, E92 M3'e 10 boy attığını da unutmamak lazım.

Saol yazdıgın ıcın cenk ;)
beyler vıdeo eklerken arabanın ıncıgını cıncıgını yazalım kı yanlıs anlasılmalar olmasın acıklayana olmasa 335 yerın dıbıne sokulcakmıs :)
yalnız eklıcegım su var 335 Toluen koyuyor arabaya Cupra 97 oktanla yuruyor.Kotu cıkan Toluen 335 de.Cenk ın dedıgı gıbı hakan abı haftaya denerse saglıklı sonuclar gorulur

Saol yazdıgın ıcın cenk ;)
beyler vıdeo eklerken arabanın ıncıgını cıncıgını yazalım kı yanlıs anlasılmalar olmasın acıklayana olmasa 335 yerın dıbıne sokulcakmıs :)
yalnız eklıcegım su var 335 Toluen koyuyor arabaya Cupra 97 oktanla yuruyor.Kotu cıkan Toluen 335 de.Cenk ın dedıgı gıbı hakan abı haftaya denerse saglıklı sonuclar gorulur

bilmece gibi yazıyorsunuz..
toluen gugıl da baktım..en hoşuma gideni yazıyorum
Hippürik asit olarakda adlandırılır. Sürekli bitkisel olarak beslenen insanların idrarlarında yüksek dozda rastlanması ilginç bir veridir.
yani beleş..puhaha

Hippürik asit olarakda adlandırılır. Sürekli bitkisel olarak beslenen insanların idrarlarında yüksek dozda rastlanması ilginç bir veridir.
yani beleş..puhaha

yaw Varol abi :D güldürdün beni gece gece....

ılk denemede benım bıldgım cuprada eksıklıkler vardı bırde sorunları konunun acıldıgı yerde 335 yakıtla hızlansa hzılansa 3 boy hızlanır dıyorlar ama eglencelı ve kafa kafaya olur arkadasının ekledıgı bır konuda her turlu cupra gelebılır dıyor buda cok ılgınc dogrusu cupra ıle ne akıp veremedıgı var bırde bu cuprayı stage 4 gecırıyorlarmıs onuda beklemek lazım ıkısının kapışması eglencelı olur her ıkı aracada kocaman masallahhhhh

ılk denemede benım bıldgım cuprada eksıklıkler vardı bırde sorunları konunun acıldıgı yerde 335 yakıtla hızlansa hzılansa 3 boy hızlanır dıyorlar ama eglencelı ve kafa kafaya olur arkadasının ekledıgı bır konuda her turlu cupra gelebılır dıyor buda cok ılgınc dogrusu cupra ıle ne akıp veremedıgı var bırde bu cuprayı stage 4 gecırıyorlarmıs onuda beklemek lazım ıkısının kapışması eglencelı olur her ıkı aracada kocaman masallahhhhh

Cupranın aslında onceden tek eksıgı debrıyajdı motorla alakalı b sıkıntısı yoktu.Debrıyajla sımdı daha ıyı yurudugu kesın ama 335 ın surdakı halınden daha ıyı olcagı kesın daha ıyı yakıtla

yani beleş..puhaha
abi hislerime tercüman oldun ya :) bende merak ediyorum anlatılanları yani bu saatten sonra daha ingilizceyi çözemeden tuningce mi öğreneyim... :)

Geri
Üst Alt