Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon cuprayı trafikte geçme denemem

alizan

Kayıtlı Üye
bunu yazma nedenim birkez daha cupraya hayran kalmam. okul çıkışı biraz önümde cupra tamponlu leon gördüm içimden olabilir herkes taktırıyor dedim biraz yaklaştım CUPRA yazısını gördüm olabilir yazdırılabilinir dedim ama gözümün önündeyken birden kaybolmasıyla kendini belli etti. bu arada bende abimin arabası c serisi vardı kendi arabam olsa hiç peşinden gitmeye kalkmazdım. sırf cuprayı izlemek için yolumu değiştirdim eskişehir yolundan istanbul yoluna kadar peş peşe gittik sonuç olarak benden hızlıydı yenildim ama ezilmedim kendimi böyle teselli ediyorum. sonunda arkadasa selam verdim oda karşılık verdi sağolsun scw yw üyemi onu bilmiyorum ama...

geçen bir abimle konuşmamı aktarayım... ya bu leonları nasıl beğeniyorlar çok tipsiz... ama cupra varya o süper... hele sarısı varya harika ... abi taksi sarısı olan mı... evet o... e abi kasa aynı... olsun oğlum o bi başka duruyor... abi tamponlardır çekici olan... yok ya o tamponları takan başka leonlarıda gördüm öyle çekici değil... :D

C serisi kac model ve motor nedir?? Cuprayi c serisi ile kovalamak guctur

c serileri ibiza cuprayla gidemiyor leon cupra tamamen hayal yani ....

C serisinde yazilimda olsa stock cuprayi yakalaman cok guc

Geri
Üst Alt