Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Cupra

ismaiL

Kayıtlı Üye
2 gün net yoktu.Can sıkıntısından birşeyler yaptım :) Yan etek,ön tampondaki uygulamalar tamamen çizimdir. Tek kapı nasıl olurdu diye merak edenlerin merakını gidermişimdir inşallah :)

Orjinal:

f5b1388914417ec375703aaac570c9c2.jpg

leoncupra07.jpg

eline sağlık İsmail'im.. :)
tek kapı sanan çok Leon'u velakin tek kapısı olsaydı ondan alırmışım yahu.. :D

ismail nasıl beceriyorsun bunları..hangi program...

Ellerine sağlık kardeşim süper.Özellikle jantlara bayıldım...

eline sağlık İsmail'im.. :)
tek kapı sanan çok Leon'u velakin tek kapısı olsaydı ondan alırmışım yahu.. :D

Eyvallah kardeşim :)

ismail nasıl beceriyorsun bunları..hangi program...

Abi 5 senedir Photoshop'la uğraşıyorum.Bir ara bayağı bi süre ara verdim 4-5 ay önce geri başladım ama ara ara yapıyorum birşeyler.Hani benim hala yapamadığım,bilmediğim çok şey var düşün.Ama yetenek meselesi benden geç başlayıp benden çok çok iyi yapanlar var.Adobe Photoshop CS2 kullanıyorum ben :)

---------- Post added at 14:31 ---------- Previous post was at 14:30 ----------

eline sağlık ismail, konuşturmuşsun CUPRA'yı..

Teşekkürler :)

Ellerine sağlık kardeşim süper.Özellikle jantlara bayıldım...

Saol kardeşim beğenmene sevindim :)

İsmail eline saglık guzel olmuş :) özellıkle arka camı guzel yapmışsın :) bi rengi pek içime sinmedı =)

İsmail eline saglık guzel olmuş :) özellıkle arka camı guzel yapmışsın :) bi rengi pek içime sinmedı =)

Teşekkürler can :) Arka cam ve tek kapı olayı bayağı bir uğraştırdı.Çünkü tamamen kendin çizmek zorundasın eksik yerleri copy+paste şansın yok.Tek kapı yaptıktan sonra arabanın hatları biraz dengesiz oldu.Yan hatları kendim baştan çizdim orjinalindeki gibi.Ama tek kapı bence güzel oluyormuş leona :)

Geri
Üst Alt