Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon cupra spoiler...

_AS_

Kayıtlı Üye
Merhaba...
Benim leon için cupra spoileri nerede bulabilirim servis dışında fiber vs de olabilir:)

IMG_3958.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_3958.jpg
    IMG_3958.jpg
    59.3 KB · Görüntüleme: 65
0535 641 45 65...fatih abide olması lazım.fiber üretiyor

Nereden bulabilceğini bilmiyorum fakat inşallah fiber bulamazsın demek istiyorum:D

slm

servis disinda da bulabilirsin fakat cok zor ihtimal servisten al bence

Çok sağolasın ya ben senden daha önce de almıştım galiba numarasını ama silinmiş mesajlarda kusura bakma:)
Yeri nerededir Fatih abinin?
rica ederim ahmet..yeri dudulluda imes sanayi sitesinin yakınında.istersen birlikte gideriz ya da ben alır ulaştırırım bir şekilde sana

hani en kalitelileri ne kdr kaliteli bilgim yok aslında ama beyaz 1.4tsi de var bi arkadaşımızın bu je design spoilerden ve haliyle fiber.araba bi beyaz,arkadaki kanada benzer şey ayrı bi beyaz:rolleyes: evet cupra spoiler ondan daha şık ama yani yok rengi tutmaz vs olmaz ise hevesin kaçacak ve sökmekde sanırım beraberinde boyama getirecek bagaj üstündeki parçaya..ben olsam paraya kıyıp orjinalini alırdım sonradan:ahkafam: dememek için...

rica ederim ahmet..yeri dudulluda imes sanayi sitesinin yakınında.istersen birlikte gideriz ya da ben alır ulaştırırım bir şekilde sana
Valla çok sağol Aybars ya ben yarın bir arayıp görüşeyim de varsa elinde bakarız bi çaresine :)

hani en kalitelileri ne kdr kaliteli bilgim yok aslında ama beyaz 1.4tsi de var bi arkadaşımızın bu je design spoilerden ve haliyle fiber.araba bi beyaz,arkadaki kanada benzer şey ayrı bi beyaz:rolleyes: evet cupra spoiler ondan daha şık ama yani yok rengi tutmaz vs olmaz ise hevesin kaçacak ve sökmekde sanırım beraberinde boyama getirecek bagaj üstündeki parçaya..ben olsam paraya kıyıp orjinalini alırdım sonradan:ahkafam:dememek için...

Boyayı kendim yaptırıcam tanıdığım bir kaportacıda o konuda sıkıntım yok o renk farklılığı fiberden değildir boya tutmamıştır tabiki plastik ile fiber arasında boya farkı olur ama o boyuttaki bir parçada anlaşılıcak seviyede olmaz zaten:) Tampon falan olsa fibere hayatta bulaşmamda bundan zarar gelmez pek.

Geri
Üst Alt