Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon cupra spoiler...

lafı bile olmaz ahmet..0535 661 31 60 numaram ararsın istediğinde...bu arada boya konusunda da için rahat olsun ama yine de tabiki istersen sen kendi boyacına götürürsün...vakti olsa çok güzel custom çalışmalar yapacak ama ben güç bela bi difüzör yaptırdım ona:) aklında projeler varsa da vakit ve imkan olursa gerçekleştirir

lafı bile olmaz ahmet..0535 661 31 60 numaram ararsın istediğinde...bu arada boya konusunda da için rahat olsun ama yine de tabiki istersen sen kendi boyacına götürürsün...vakti olsa çok güzel custom çalışmalar yapacak ama ben güç bela bi difüzör yaptırdım ona:) aklında projeler varsa da vakit ve imkan olursa gerçekleştirir
Tamam Aybars yarın bir arayıp görüşeyimde nolucak bakalım şimdilik ben bi spoileri kurtarsam yeter:D jant rns 510 falan düşünüyorum gerisinde zaten:)

aybarsın bahsettıgı yerden alabılırsın bende oradan almıştım zamanında sıkıntısız devam :)

İsmail yaptırmıştı fiberdi ve boyasıda çok iyi duruyordu. Ahmet ona sorabilirsin. :) Yol tutuşuna da etkisi olan bir parça sadece görünüm değil yani :) çok değiştiriyo arkadan aracı ;)

İsmail yaptırmıştı fiberdi ve boyasıda çok iyi duruyordu. Ahmet ona sorabilirsin. :) Yol tutuşuna da etkisi olan bir parça sadece görünüm değil yani :) çok değiştiriyo arkadan aracı ;)
Aldım Mert Aybars'ın tavsiye ettiği yerdin boyanıyor şuan çarşamba gidip taktırıcam kısmetse:)

İstenirse konu kitlenebilir ya da ihtiyacı olanlar yazsın:D

Geri
Üst Alt