Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon cupra spoiler...

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında _AS_ tarafından paylaşıldı.

1. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Merhaba...
    Benim leon için cupra spoileri nerede bulabilirim servis dışında fiber vs de olabilir:)

IMG_3958.jpg

2. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    0535 641 45 65...fatih abide olması lazım.fiber üretiyor

3. ynr03

ynr03 SCW Üyesi

996
    108
    43
    Nereden bulabilceğini bilmiyorum fakat inşallah fiber bulamazsın demek istiyorum:D

4. LEON COPA

LEON COPA SCW Üyesi

264
    31
    28
    slm

servis disinda da bulabilirsin fakat cok zor ihtimal servisten al bence

5. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Çok sağolasın ya ben senden daha önce de almıştım galiba numarasını ama silinmiş mesajlarda kusura bakma:)
    Yeri nerededir Fatih abinin?

6. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Niye:)

7. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Serviste boyasız hali 650 lira:)

8. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    rica ederim ahmet..yeri dudulluda imes sanayi sitesinin yakınında.istersen birlikte gideriz ya da ben alır ulaştırırım bir şekilde sana

9. ynr03

ynr03 SCW Üyesi

996
    108
    43
    hani en kalitelileri ne kdr kaliteli bilgim yok aslında ama beyaz 1.4tsi de var bi arkadaşımızın bu je design spoilerden ve haliyle fiber.araba bi beyaz,arkadaki kanada benzer şey ayrı bi beyaz:rolleyes: evet cupra spoiler ondan daha şık ama yani yok rengi tutmaz vs olmaz ise hevesin kaçacak ve sökmekde sanırım beraberinde boyama getirecek bagaj üstündeki parçaya..ben olsam paraya kıyıp orjinalini alırdım sonradan:ahkafam: dememek için...

10. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Valla çok sağol Aybars ya ben yarın bir arayıp görüşeyim de varsa elinde bakarız bi çaresine :)

Boyayı kendim yaptırıcam tanıdığım bir kaportacıda o konuda sıkıntım yok o renk farklılığı fiberden değildir boya tutmamıştır tabiki plastik ile fiber arasında boya farkı olur ama o boyuttaki bir parçada anlaşılıcak seviyede olmaz zaten:) Tampon falan olsa fibere hayatta bulaşmamda bundan zarar gelmez pek.

Sayfayı Paylaş