Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Cupra jant'i TT janti ile degistirsem mi??

jantlar güzel ama leonda güzel duracağını sanmıyorum kıpraşma sen bi

Gereksiz değişim olurr cupra jantı daha iyi :eek:key:

aman derim kıyılırmı güzelim cupra jantlara ayrıca 2 tane aynı lastikten al önlere tak önleride arkaya tak mis gibi devam

Komsu tt almis jantlara bayildim ama leon gibi tombul bi rabada nasil duracagi kafada soru isareti birakti ayrica cupra jantlari hos guzel ama bu 5 kollu olanlar hos duruyor ama cogunluk yakusmaz diyosa dinlemek lazim sagolun yorumlar icin

poweshopa gidiyorum şimdi yolun düşerse uğra göriym senide

Jantlar güzel fakat cupra jantı ile değiştirmek saçma olur...

Arabanda rePlica bir audi janti falan olsa tamamda cuPra janti yenmez bu jant için..bunlardan sıkıldıysan elinde tutarak başka bir jant al derim..ama bunlar kalsın...lastik konusunda da herkes söylemiş zaten..

Arabanda rePlica bir audi janti falan olsa tamamda cuPra janti yenmez bu jant için..bunlardan sıkıldıysan elinde tutarak başka bir jant al derim..ama bunlar kalsın...lastik konusunda da herkes söylemiş zaten..

Guzel soyledin oyle gorunyo ama bu jantlarla drvam edecegim gibi gorunyo

Geri
Üst Alt