Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon cupra jant

PetrolHead

Kayıtlı Üye
Temiz hatasız forum üyelerine jant lastik set dip fiyat : 3.000
tl
418211001f1f975f438d24804b9c583b.jpg

b2d5d56d4d1cebcb8b3fb873134bf571.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hayırlı satışlar...Fiyatın biraz fazla gibi.

Hayırlı satışlar...Fiyatın biraz fazla gibi.
1) Jant tr de yok siparişle geliyor
2) adet fiyatı serviste 1150 TL
3) lastik takimi aldığınızda cebinizden en kotu markayı aldiginizi farzediyorum 900 tl para çıkacak
Toplam : 5.500 TL ediyor
Arada 2.500 tl fark var
Hatasız düzgün lastikleri olan bir set ve 3.000 tl fiyat etiketi var
Hocam kusura bakmayın ama ticaretten anlamayıp doğrudan fiyat biraz fazla gibi yorumu yapmak hoş değil biz burda bu araçları bu ekipmanları emeğimizle vaktimizle kazanıyoruz fiyat sana fazla gelmiş olsada bu şekilde yorum yapıp ürünü öldürmene gerek yok.

1) Jant tr de yok siparişle geliyor
2) adet fiyatı serviste 1150 TL
3) lastik takimi aldığınızda cebinizden en kotu markayı aldiginizi farzediyorum 900 tl para çıkacak
Toplam : 5.500 TL ediyor
Arada 2.500 tl fark var
Hatasız düzgün lastikleri olan bir set ve 3.000 tl fiyat etiketi var
Hocam kusura bakmayın ama ticaretten anlamayıp doğrudan fiyat biraz fazla gibi yorumu yapmak hoş değil biz burda bu araçları bu ekipmanları emeğimizle vaktimizle kazanıyoruz fiyat sana fazla gelmiş olsada bu şekilde yorum yapıp ürünü öldürmene gerek yok.

Kardeşim senin satışını öldürdüğüm yok.Dikkat edersen mesajın başında hayırlı satışlar dedim.Hemen kizmana gerek de yok.Bana biraz fazla geldi bütçeme bunu yazdım, hem de sana mesajini daha da açıklayıcı hale getirmene yardımcı oldum.Fiyat Fazla
gelipte sormayanlar madde madde açıklamanı okuyunca belki de sana hak verecekler.Forumun amaci bilgi paylaşımı vs.Sakin ol biraz daha..Tekrardan hayırlı satışlar sana kardeş..

Fiyatı uygun, cupra jantından bahsediyoruz ve üstünde yokohamanın lastiği var sadece lastiği alıcam desen zaten sadece lastikler 1500-1800 arası. Bence çok uygun bi fiyat imkanım olsa kaçırmazdım ben

Mk2 aracım olsa kesin alırdım bunları bir ara çok aramıştım yeni jant siparişi vermesem almayı yine düşünürüm

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir
Abi kıymet bilen yok sıkışmasam kesinlikle satmam fakat durum lar gereği fiyatı da mükemmel arayan soran yok şaşırıyorum

Geri
Üst Alt