Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon cupra jant

bu arabanın en çok neresini beğeniyorsun desen jantlarını derdim,ama sen onları satıyorun umarım alacakların çok daha yakışır

Mustfa ab oda mantikli asli da fa kaliteli bi jant bulursam bunlari saklamayi pek dusunmuyorum..

Murat teklifin aklimda bu arada bi hafta zaman isteyebilirmiyim:) kirmiZi arbada nasil durur bi netten bulmaya calisayim resm vs,,

Tamamdır abi, bekliyorum :)

bu arabanın en çok neresini beğeniyorsun desen jantlarını derdim,ama sen onları satıyorun umarım alacakların çok daha yakışır

aynen ole leonun hatlarına yakısan en ıyı jantlardan bırı bu ama ıstegım jant toplamda cupranın jantından yaklasok 14 kg daha hafıf buda onemlı....

zaten 3-4 secenek var enkei hafıf serı , orjınal bbs ch , seat sport , yada advan ama advan hayal gıbı baktım hıcbırı olmuyor benzın pompası alırım:eek:key:

aynen ole leonun hatlarına yakısan en ıyı jantlardan bırı bu ama ıstegım jant toplamda cupranın jantından yaklasok 14 kg daha hafıf buda onemlı....

zaten 3-4 secenek var enkei hafıf serı , orjınal bbs ch , seat sport , yada advan ama advan hayal gıbı baktım hıcbırı olmuyor benzın pompası alırım:eek:key:

Bişey alıcan yani kafaya koydun :) Zafer abi cuprayı verirken advanları vermemiş sanırım ona sordun mu :)

hayırlı satıslar semun gercekten bu arabaya en cok yakısan jantları masallahı var gercekten ama tercıh senın hayırlısı olsun ama bence Bbs Ch bır adım onde :)

Kaliteli birsey bulursam satacagimda zfer abnn arbsi dha satilmadan o janylar satilmisti

hmm bilmiyordum kardeşim o zaman bakmaya devam bence hafiflik düşünüyosan OZ ultraleggra ya da bakmalısın kalite ve hafiflikte çok çok iyi bir jant....:eek:key:

Geri
Üst Alt