Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Cupra için hangi jantı almalı?

cupra ya ekstra değişiklik hakaret gibi olur bence cuprayı jantlarıyla ve onun ruhuyla kullanman en güzelidir tabiki takdir ve zevk senin bence orjinali ile devam etmen tavsiyemdir.

Sertaç hocam, 6300 TL; Yokohama'nın yönlendirdiği, İstanbul'daki Advan bayisinden aldık. Mutlu Lastik'ti sanıyorum. Japonya'daki stoklarda olmayabilir dediler, birkaç ay bekleyebilirim. Yardımın için çok teşekkür ediyorum sana gerçekten. Ama konu hakkında daha önce bir tecrübem olmadığı için orjinal olmayan bir janta para vermekten korkuyorum. O yüzden Türkiye temsilcilerinden doğrudan almak istiyorum. Adv.1 jantlarına da bayıldım bu arada.

Ruh konusunda da birşeyler söylemek isterim. Benim için ruhu olan bir otomobil, dışardan güzel gözükeni değil, sürerken bana karakterini hissettirenidir. Örneğin 1999 model bir Fiat Bravo 2.0 HGT benim için en az 2011 Cupra kadar ruhu olan bir otomobil. 2007 BMW 730d de bir o kadar ruhsuz bir otomobil bence. 1.6 ya da 1.4 artık bilemiyorum, bir Megane HB alıp da onu RS görüntüsüne sokmak nasıl o arabayı ruh sahibi yapmazsa, orjinal jantları yerine daha kaliteli ve uygun ölçülerde bir jant takmak da bir Megane RS'in ruhundan birşey kaybettirmez, kazandırır bence.

Jant hayirli olsun ama 6300 tl ye aracin ruhunu canavara cevirmeyi tercih ederim;) advanlar 1 numara ama malesef fiyatta ciddi pahali.... Su anda resit in cuprasinda advan var cok iyi...

Orjinallik konusunda bir probleminiz olmasın ancak yarın bende bi fiyat alıyım bakalım en uygun ne kadarmış :)
Adv.1 gerçekten inanılmaz jantlar üretiyor birde forged inanılmaz sağlam ve hafif düşünün 19 jantlar 7 kilo

Geri
Üst Alt