Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Cupra için hangi jantı almalı?

İnceledim çok güzel jant gerçektende. Ama benim aradığım yüz güzelliği değil ruh güzelliği :) 11kg yazmış biri ağırlığına, ağır bence. Offset 52-54 gibi birşey o da coşmuş ve 2. el.

Bbs lerin orjinalleri 6000-7000tl arasinda sifirlari ve gercekten orjibal bulmak zor ama onlarda hafir degil...
Oz ultraleggera olabilir tanesi 290euro civarinda hafif ve kaliteli
Ama para skıntim yok diyisa eb hafif ve kaliteli olan 18 inch advan lar olavilir tanesi 6.8kg civari ve saglam 3100dolar

bence aracınıza en çok yakışacak model BBS CK modelidir.
özellikle Anthracite rengi sizin aracın rengiyle çok hoş durur diye düşünüyorum
ben 18" hyper silver rengi olanını kullanıyorum ve jant ağırlığı 10,4 kg :eek:key:

BBS_CK001_19.jpg

Ekli dosyalar

• BBS_CK001_19.jpg
    BBS_CK001_19.jpg
    40.3 KB · Görüntüleme: 34
Bbs lerin orjinalleri 6000-7000tl arasinda sifirlari ve gercekten orjibal bulmak zor ama onlarda hafir degil...
Oz ultraleggera olabilir tanesi 290euro civarinda hafif ve kaliteli
Ama para skıntim yok diyisa eb hafif ve kaliteli olan 18 inch advan lar olavilir tanesi 6.8kg civari ve saglam 3100dolar

Semun yazıkcaklarımı yazmış zaten.Oz u birlastan alabilirsin.Şemunun dediği advanları da Maslak-Powershoptan alabilirsin.Bbs en iyisi vag grubu için ama ne yazıkki ağır jant.Enkei de iyidir hafiflik konusunda.Zr1 de alabilirsin ama Enkei getiren yer kaldımı açıkcası hiç bilmiyorum

Orijinal jantları çok güzel ama çizilme, balans tutmama vs. bezdiriyor hakkaten.

Bilgiler için teşekkürler arkadaşlar,
BBS'nin özellikler koyu gri CK modeli benim de Cupra'ya en yakıştırdığım jant modeli, özellikle 19'' olanı. Ancak hafif ve sağlam olmasına kafayı takmış bulunuyorum, benim için görüntüsü çok önemli değil.
OZ Ultraleggera'lara bakıyordum ama Advan markasını şimdi sizden öğrendim, teşekkür ederim. Çok güzel modelleri varmış gerçekten. Japon kardeşler yine güzel işler yapmışlar, ancak 112 PCD için pek alternatif üretmemişler. Hatta 7.5 112 hiç bir modelinde yok. Acaba 7.5 yerine 8 genişliğinde jant alsam, 225/40/18 lastikleri bunlara takabilir miyim? ADVAN RZ-DF'nin 18-8.0 modeli var ve bu ET48. Wheel Offset Calculator 'dan hesaplayınca 7.5 ET52 yerine 8.5 ET48 takarsak 2mm içeriden, 10mm dışarıdan taşma oluyor. Bu jantı taksam sorun yaşar mıyım?

Bilgiler için teşekkürler arkadaşlar,
BBS'nin özellikler koyu gri CK modeli benim de Cupra'ya en yakıştırdığım jant modeli, özellikle 19'' olanı. Ancak hafif ve sağlam olmasına kafayı takmış bulunuyorum, benim için görüntüsü çok önemli değil.
OZ Ultraleggera'lara bakıyordum ama Advan markasını şimdi sizden öğrendim, teşekkür ederim. Çok güzel modelleri varmış gerçekten. Japon kardeşler yine güzel işler yapmışlar, ancak 112 PCD için pek alternatif üretmemişler. Hatta 7.5 112 hiç bir modelinde yok. Acaba 7.5 yerine 8 genişliğinde jant alsam, 225/40/18 lastikleri bunlara takabilir miyim? ADVAN RZ-DF'nin 18-8.0 modeli var ve bu ET48. Wheel Offset Calculator 'dan hesaplayınca 7.5 ET52 yerine 8.5 ET48 takarsak 2mm içeriden, 10mm dışarıdan taşma oluyor. Bu jantı taksam sorun yaşar mıyım?

E.T 45 kullanıorum aracımda coilover var ve arkaya 3 kişi bindirdigimde bile sürtme yaşamıorum

Geri
Üst Alt