Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon cupra direksiyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

taner1905

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selamlar,
dün sitelerde leonum için neler yaparım neler alabilirim die araştırırken satılık seat cupra direksiyon gördüm. ve aklıma baya yattı ama size bazı sorularım olacak.

1- acaba direksiyon fiyatı nasıl uygunmu ? daha ucuza bulabilirmiyiz?
2- orjinal olup olmadığını nasıl anlıcaz
3- takıldıktan sonra sizce bir sıkıntı çıakrırmı ?

linki aşağıda veriyorum. değerli yorumlarınız bekliyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...10-icin-sifir-kirmizi-dikisli-41597480/detay?

eğer direksiyon göbeği yani airbag buna uyuyorsa süper bence

Bence de cok para.. ama tutusu bile farkli...tam sportif his..

Sekizyüzelli teleeemi o ne yaa.Alt tarafı bi direksiyon.Janta verilen paraya, cupra tampona, yaya acımam ama şu paraya acırım...Ha direksiyonda bi sorun vardır o zaman zaten değişecekken böyle bişey olabilir ama onun dışında "bana göre" çok gereksiz.

Polo GTI direksiyonunu çok beğendim bende onun gibi hiç bulabilirmiyim ibiza için?

sıkıntı olmaz takarsanız,aırbag uymaması gıbı b durum da soz konusu degıl zaten aırbagler ortak leonlarda.Orjınal olup olmadıgını parca kodundan bakabılırsınız.Parca kodunu ısteyın herhangı b Vw parcacısına gıdıp Etkadan baktırın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt