Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon cupra direksiyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
güzelmiş ama nerdeyse 1000 tl..servis de kaç paraymış ki bu..

bende almayı düşünüyorum bundan servis fiyatı 1800tl den aşağı deildir ben exeonun deri direksiyonunu sormuştum servisten 1670 tl fiyat verdiler :(

güzelmiş ama nerdeyse 1000 tl..servis de kaç paraymış ki bu..

cumartesi 5,000 km kontrolüne gittiğimde sordum. serviste işçilik dahil 1,100 tl spor direksiyon arkadaşlar. aslında diğer arkadaşlarında dediği gibi ona verene kadar neler var alıncak

Abi ne zamandır arıyordum sağol. Hemen alıyorum bunu :) Şaka bir yana güzel direksiyon fakat o paralara değmez. Ben olsam aa güzelmiş deyip geçerdim. Alacaksan da servisten al derim. İşçilik dahil fiyatı yazıyor yukarıda. İleride airbag vs sorun çıkarmasın. Alırım serviste taktırırım diyorsan orası sana kalmış tabi. Yine de fuzuli bence.

hala satılmamış. aslında çok güzelmiş. biraz pahalı gibi.

hala satılmamış. aslında çok güzelmiş. biraz pahalı gibi.

Satılmamış değil, adamlar getirip satıyolar burada, yani ellerinde daha çok var. Pahalı değil fiyat normal serviste 1300 aksesuar fiyatıydı 7ay önce. şimdi euronun durumuda belli, 1500 vardır. ben 880lira civarına oem vag sitesinden sipariş verdim. Cupra yada FR yazmasını istemediğim için oemvag'dan aldım. Bu adamlarla görüştüğümde de ellerinde cupra yada fr yazan varmış :)

bence yazık günah o paraya tamam güzel hoş da verilmez yani...makul bi fiyat olur ya da arkadaşlarımızın dediği gibi direksyonda bi sorun olur da o zaman olabilr..

Peki bu leon direksiyonu 2013 seat ibizalara uyar mı ?

Konu baya hortlamis hem ilana da ulasamiyorum buyuk ihtimalle de uymaz konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt