Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Cupra Carbon Aksesuarlar !!! sizce nasillar?

aksam bi bakalim serhat hem zafer abininde tanidigi bir yermis,yapabiliyosa yapsin

valla biz dun konustuk baya zafer abiyle bunu daha once yaptiran cikmamis sanirim tek olucak..

Karbon hataları göstermez ve daha canlı spor olur piano black tercih etmem el izi ve çizik çok gösteriyo adı üstünde parlak siyah güneşte çok çizik gösterir ve el izi çıkar ben direk karbon yapardım yada orjinal gri kaplama var yetkili servislerde... ben öyle yaptım ferah oldu

benimkileri anahtarla dahi çizemezsin ona göre koruma atılıyor..

Anlatılanlar kadar aşırı parmalar falan yok,parmak izine gelince göstergelerin orda elin ne işi var :) kapı kollarında hafif leke yapıyor ama abartılcak kadar değil.

Anlatılanlar kadar aşırı parmalar falan yok,parmak izine gelince göstergelerin orda elin ne işi var :) kapı kollarında hafif leke yapıyor ama abartılcak kadar değil.

aksami bekliycez ozaman,adam bi bakicakmis orjinal konsola yaparim derse kaplaticam zor ama yaparim derse piano black yaptiriyom abi ..

içine hangisi siniyorsa onu yaptır araç senin biz sadece fikir sunuyoruz beğendiğini yaptır bence :)

Geri
Üst Alt