Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Cupra Carbon Aksesuarlar !!! sizce nasillar?

valla teyp garanti dışı kalsa nolcak diye sorarsan,hangi teyp arıza veriyor kolay kolay :) verdiği arıza belli cd yi okumaz ve maliyeti neyse zaten düşük mevla ile yaptırırsın.Tabi ama o senin vereceğin karar:) ama piano black beyaz arabada daha güzel duruyor belirtmek isterim

valla teyp garanti dışı kalsa nolcak diye sorarsan,hangi teyp arıza veriyor kolay kolay :) verdiği arıza belli cd yi okumaz ve maliyeti neyse zaten düşük mevla ile yaptırırsın.Tabi ama o senin vereceğin karar:) ama piano black beyaz arabada daha güzel duruyor belirtmek isterim

hee simdi anladim kusura bakma ben aracin komple garanti disi kalacagini sandim :D bolgesel kalicaksa hic sorun degil,yaptiracagimiz zaman seni rahatsiz ederim :)

hee simdi anladim kusura bakma ben aracin komple garanti disi kalacagini sandim :D bolgesel kalicaksa hic sorun degil,yaptiracagimiz zaman seni rahatsiz ederim :)

yok sadece teyp garanti dışı kalıyor gerisinde problem yok :) gayette şık oluyor,tabi haber verirsin.

yerinde olsam karbon alırdım abi.. :) ;)

yok sadece teyp garanti dışı kalıyor gerisinde problem yok :) gayette şık oluyor,tabi haber verirsin.

saol gokanim :)

---------- Post added at 13:37 ---------- Previous post was at 13:36 ----------

yerinde olsam karbon alırdım abi.. :) ;)

yigidim arada iki kati fark var..carbon cok guzel ama araca yapicaklarimiz fazla oldugundan cokta ucmak istemiyorum acikcasi..

abi bence piano yapcaksan hiç yapma daha iyi..
bi furya geldi geçti çok fazla piano var piyasada sen bilirsin elbet..

abi bence piano yapcaksan hiç yapma daha iyi..
bi furya geldi geçti çok fazla piano var piyasada sen bilirsin elbet..

bakalim zaten karbon yapan firma daha cevap vermedi orjinal teybe uygun yapabileceklerine dair eger yapariz derlerse birazda fiyat kirarsak bu is olabilir..ancak gokanin dedigi fiyatta cok cazip geldi :)

o zaman ben aradan çekiliyim.. :)

Geri
Üst Alt