Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Cupra Carbon Aksesuarlar !!! sizce nasillar?

Kendi aracımdan piano black resimleri arkadaşlar görmeyen arkadaşlar varmış..

5b9933626e42aac3885f9a06f993ca9b.jpg

c7b61b5eea2b170afda1270ef5e6af6c.jpg

hiç bir sorunda olmuyor gayet şık duruyor parlama çok az yapıyor.

bilal in arabasının yeni parçaları demek istedin sanırım :D

sen ne ara yaptırdın hiç haberim yoktu güzel olmuş ama

Kendi aracımdan piano black resimleri arkadaşlar görmeyen arkadaşlar varmış..

5b9933626e42aac3885f9a06f993ca9b.jpg

c7b61b5eea2b170afda1270ef5e6af6c.jpg

hiç bir sorunda olmuyor gayet şık duruyor parlama çok az yapıyor.

gokan yapilma asamasini bi anlatirmisin ? nerde yapilir maliyeti ne kadara cikar sanirim bi cok kisi benim gibi bilgisiz bu konuda..

Hakan ben aracım servisteyken yaptırmıştım fiyat konusunda pek bilgim yok çünkü sormadan yaptırdım.Ama yaptırmak isteyen arkadaşlara yardımcı olurum bana ulaşsınlar.Ben çünkü komple yaptırdım kapı kolları,kolon çerçeveleri falan.aygüvde yaptırdım

Hakan ben aracım servisteyken yaptırmıştım fiyat konusunda pek bilgim yok çünkü sormadan yaptırdım.Ama yaptırmak isteyen arkadaşlara yardımcı olurum bana ulaşsınlar.Ben çünkü komple yaptırdım kapı kolları,kolon çerçeveleri falan.aygüvde yaptırdım

carbon kaplamanin yari fiyati..mantikli geldi valla simdi..

Yapılma aşaması ise,kendi orjinal parçalarınız sökülüyor arkadaşlar,ve bunlar sökülürken teyp çerçevesi komple çıkması için teypte sökülüyor ve garanti dışı kalıyor bunuda belirtmek isterim.

---------- Post added at 13:17 ---------- Previous post was at 13:17 ----------

hakan yaptırmak istersen ulaş bana yardımcı olurum öğreniriz detaylı

Yapılma aşaması ise,kendi orjinal parçalarınız sökülüyor arkadaşlar,ve bunlar sökülürken teyp çerçevesi komple çıkması için teypte sökülüyor ve garanti dışı kalıyor bunuda belirtmek isterim.

---------- Post added at 13:17 ---------- Previous post was at 13:17 ----------

hakan yaptırmak istersen ulaş bana yardımcı olurum öğreniriz detaylı

ooo bak o is sakatmis garanti disi kalmasini istemem acikcasi..

Geri
Üst Alt