Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon cupra 1m kasa mdifiye

Abi cok iyiymiş insanın sanayiye gitmeden kendi kendine bişiyler yapası geliyo...

leon II için görürsem de linkinii eklerim...

Abi cok iyiymiş insanın sanayiye gitmeden kendi kendine bişiyler yapası geliyo...

.

elimden benim bi topuz geldi onu yaptım ama uğraşmak lazım..şöyle gölgeli graj lazım rahat çalışmak için icabında işin bitmediğinde herşeyi ortada bırakıp gidip birşeyler yiyebildiğin bir güvenli garaj olunca bunlarla uğraşabilirsin..bende leon 2 ile ilgili birşey bulursam eklerim

senin vites değişimi hikayeni okumuştum varol abi:) yannış hatırlamıyosam el freninden yapmıştın..

işte boyle şeyler lazım foruma :eek:

Bu da benim araca taktığım vites topuzu.... Karbon daha güzel duruyor. Yalnız körüğü tutan klips farklı olduğu için biraz uğraşmanız gerekiyor.
fotoc49fraf0092.jpg

fotoc49fraf0091.jpg

fotoraf0106.jpg

fotoraf0101.jpg

Bu da benim araca taktığım vites topuzu.... Karbon daha güzel duruyor. Yalnız körüğü tutan klips farklı olduğu için biraz uğraşmanız gerekiyor.

Foto%C4%9Fraf0091.jpg

Foto%C4%9Fraf0092.jpg

Foto%C4%9Fraf0106.jpg

Foto%C4%9Fraf0101.jpg

resimleri göremedim linkler görünmüyor..alıntı ile cevapladığımda görünsede açmıyor..

Şimdi gözükmesi gerekiyor.

şimdi ikisi de görünüyor..

sendenki carbon çok güzel ama orjinal seat sport topuzu yanılmıyorsam..
ben sadece seat ne üretirse ona bağımlı kalmak istemedim..
o yüzden söktüm parçaladım..
yakında değişik bir çalışma yapacağım vitez topuzu ile ilgili..
bakalım nasıl olacak..

Geri
Üst Alt