Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Cup(i)ra :)

Maşallah Allah kaza bela vermesin rengi ve görünümü ile fevkalade bi araç keyifli sürüşler.......:eek:key:

Doğukan satmış demek sonunda :) Gene bu camiadan birinin alması iyi olmuş. Güle güle kullanın.

Arkadaşlar sorunu hallettım :)

Maşallah Allah kaza bela vermesin rengi ve görünümü ile fevkalade bi araç keyifli sürüşler.......:eek:key:
Teşekkur ederım :) allah kımseye kaza bela vermez ıns :eek:key:
Doğukan satmış demek sonunda :) Gene bu camiadan birinin alması iyi olmuş. Güle güle kullanın.
Doğukandan aldık , gözü gıbı bakmıs araca :) Teşekkur ederım guzel yorumunz ıcın :)
silivride cok karsılasmıstım masllahhhh

Tesekkur ederım. Daha onceden karsılastınz sanırım?

kevın'dakı hali ile şimdi hali arasında dağlar kadar fark var...dogukan araca cok guzel bakmıs..kazasız belasız kullanman dılegı ıle güzel yürüyen cupralaradan :)

kevın'dakı hali ile şimdi hali arasında dağlar kadar fark var...dogukan araca cok guzel bakmıs..kazasız belasız kullanman dılegı ıle güzel yürüyen cupralaradan :)

Güzel yorumunuz ıcın tesekkur ederım :) Doğukandan aldık bayrağı aynı şekılde bakmaya dewam edicem inş. :) Nazara ınanırmsınz bılmem ama 24 saat dolmadan bursa polisinden hoş geldın hediyesını aldım :)

inşallah kazasız dertsiz polissiz güle güle binersin kardeşim maşallah araç çok güzel kem gözlerin de gözü çıksın

Geri
Üst Alt