Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon body kit

Japonya osakada bir mits colt czt'de bir egzost gördüm muhtemelen ralli art işi idi ama bu kadar tatlı bir ses olamaz..gayet tok..abartısız...hep aynı tonda..kesinlikle bağırmıyor..ve en önemlisi kesinlikle dikkat çekiyor ama polisinkini değil:) otto egzostlar gibiydi şekli..subarularda bulunan kalın tüp şeklinde..

SS lazım abim.. :)

Yılmaz Abi bir arkadaşa makyajsız Leon'un ön Cupra tamponu lazım. Ondan da getiriyo musunuz?

Yılmaz Abi bir arkadaşa makyajsız Leon'un ön Cupra tamponu lazım. Ondan da getiriyo musunuz?

eskisimi yenisimi onuda tam bilmiyorum gelenin ama sanirim eskisi olacak zaten direk alir arkadasin bir gelsin ornek olan resimleri ve detayli bilgileri paylasicam

fiyat güzel ama bu kiti takınca orjinal jantlar sırıtacak arabada, bide jant lastik derken bu işin maliyeti 4000e yaklaşacak gibi. Yine de şeytan dürtebilir dur bakalım.

Kaptan şu makyajlılarda optik far için tek umudum bu aralar sensin, yap bi güzellik de bixenonlanalım:) fanusa xenondan nefret ediyorum...

fiyat güzel ama bu kiti takınca orjinal jantlar sırıtacak arabada, bide jant lastik derken bu işin maliyeti 4000e yaklaşacak gibi. Yine de şeytan dürtebilir dur bakalım.

Kaptan şu makyajlılarda optik far için tek umudum bu aralar sensin, yap bi güzellik de bixenonlanalım:) fanusa xenondan nefret ediyorum...

Geri
Üst Alt