Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Body Kit

Ozie23

Kayıtlı Üye
Herkese Merhaba...
2009 Leon aracıma Body kit uygulamayı düşünüyorum fakat bu konu hakkında açıkçası pek bilgi sahibi değilim.Sanırım fiberglas ve plastık gıbı seçenekler var.Bilgisi olan yada daha önce yaptırmış olanlar varsa tecrubelerını paylaşırsa sevınırım.
Birde Adana yada Ankara civarlarında yaptırabileceğim yerler var mı? ve tabi ki fiyatlar ne kadar oluyor?
Şimdiden tşk ederim.Tavsiyelerinizi bekliyorum..

Karsesım ben de yaptıracağım bende 1.4 tsi var şuan yatıyor aracım fiyat öğrenirsen bana da haber eder misin body kit degılde tampon eki de yapıyorlar oda şık. Duruyor ona da bi bak derim sahibinden de var 320 tl 300 tl boyle fiyatlar

ankada şaşmazda ali usta var scw den gelenlere yardımcı oluyor özelden numarasını atayım bı konusun derım .. ben şahsen onun görüşlerini benimsiyorum.. banada ankara sorumlumuz @fimus önermişti kendisini..
arayayım bı bakalım ne dıyecekler teskkur ederım
[doublepost=1453731269,1453731220][/doublepost]
Karsesım ben de yaptıracağım bende 1.4 tsi var şuan yatıyor aracım fiyat öğrenirsen bana da haber eder misin body kit degılde tampon eki de yapıyorlar oda şık. Duruyor ona da bi bak derim sahibinden de var 320 tl 300 tl boyle fiyatlar
butun degerlendırmelerı yaparım bu sayfaya zaten haberlesırız
[doublepost=1453835781][/doublepost]Başka yorum yapacak olan yok mu ? Bekliyorum fikirleri

arayayım bı bakalım ne dıyecekler teskkur ederım
[doublepost=1453731269,1453731220][/doublepost]
butun degerlendırmelerı yaparım bu sayfaya zaten haberlesırız
[doublepost=1453835781][/doublepost]Başka yorum yapacak olan yok mu ? Bekliyorum fikirleri
ozan usta...ankaralı arkadaşlarımız konuyu görebilseler cevaplayacaktır.ankara da ivedikde moda tuning var bi oraya danışın derim.hem çeşit bol aklınıza yatarsa uygun fiyata yapabilirler.body kit üzerine o kadar cok iş yapan var ki şaşmaz ve ivedikde.ivediğe girerken sol tarafta sokak içersinde hemen şahinler rot balanscı var sahibi kırkağaclı toprağımdır.sürekli oraya giderim ankarada oldugum zaman.eşim ankaralı benım :) somalı metin nin seat cordobanın selamı var deyin hatta plakayı da deyin baya oldu cunku hatırlamayabilir 34FA...2-3 sefer rot balans yaptırdım.keyifli bir adam size doğru yolu gösterecektir ...

ozan usta...ankaralı arkadaşlarımız konuyu görebilseler cevaplayacaktır.ankara da ivedikde moda tuning var bi oraya danışın derim.hem çeşit bol aklınıza yatarsa uygun fiyata yapabilirler.body kit üzerine o kadar cok iş yapan var ki şaşmaz ve ivedikde.ivediğe girerken sol tarafta sokak içersinde hemen şahinler rot balanscı var sahibi kırkağaclı toprağımdır.sürekli oraya giderim ankarada oldugum zaman.eşim ankaralı benım :) somalı metin nin seat cordobanın selamı var deyin hatta plakayı da deyin baya oldu cunku hatırlamayabilir 34FA...2-3 sefer rot balans yaptırdım.keyifli bir adam size doğru yolu gösterecektir ...
Şimdi konuştum moda tunnıng ıle karlık fıkrını sundular onu arastırayım bırazda ılk basta mantıklı geldı acıkcası hemde fıyat olarak da uygun oluyor tesekkurler

Merhaba arkadaşlar aracıma dış mpdifiye yaptırcam ama kararsızım fr ön tampon çok hoşuma gidiyor lip ve amortisörlerle ama arka tamponda aero hoşuma gidiyor sizce ön arka farklı olsa çokmu abes kaçar

Merhaba arkadaşlar aracıma dış mpdifiye yaptırcam ama kararsızım fr ön tampon çok hoşuma gidiyor lip ve amortisörlerle ama arka tamponda aero hoşuma gidiyor sizce ön arka farklı olsa çokmu abes kaçar
Aksine dahada güzel durur bence hem piyasada fr aracı olupta arkaya aero tampon takan çok var gayet hoş duruyor.

Trakya'dan gönderildi..

Geri
Üst Alt