Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Body Kit

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Ozie23 tarafından paylaşıldı.

1. Ozie23

Ozie23 SCW Üyesi

345
    151
    43
    Herkese Merhaba...
    2009 Leon aracıma Body kit uygulamayı düşünüyorum fakat bu konu hakkında açıkçası pek bilgi sahibi değilim.Sanırım fiberglas ve plastık gıbı seçenekler var.Bilgisi olan yada daha önce yaptırmış olanlar varsa tecrubelerını paylaşırsa sevınırım.
    Birde Adana yada Ankara civarlarında yaptırabileceğim yerler var mı? ve tabi ki fiyatlar ne kadar oluyor?
    Şimdiden tşk ederim.Tavsiyelerinizi bekliyorum..

2. pilli

pilli SCW Üyesi

982
    1.481
    113
    ankada şaşmazda ali usta var scw den gelenlere yardımcı oluyor özelden numarasını atayım bı konusun derım .. ben şahsen onun görüşlerini benimsiyorum.. banada ankara sorumlumuz @fimus önermişti kendisini..

3. Batukya

Batukya SCW Üyesi

11
    18
    3
    Karsesım ben de yaptıracağım bende 1.4 tsi var şuan yatıyor aracım fiyat öğrenirsen bana da haber eder misin body kit degılde tampon eki de yapıyorlar oda şık. Duruyor ona da bi bak derim sahibinden de var 320 tl 300 tl boyle fiyatlar

murateren ve Ozie23 bunu beğendi.
  4. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    fifty tuningten uzak durun ankarada baya bi şikayet var.esnaflığı doğru duzgun yapamıyor.bilginiz olsun

murateren ve Ozie23 bunu beğendi.
  5. Ozie23

Ozie23 SCW Üyesi

345
    151
    43
    arayayım bı bakalım ne dıyecekler teskkur ederım
    [doublepost=1453731269,1453731220][/doublepost]
    butun degerlendırmelerı yaparım bu sayfaya zaten haberlesırız
    [doublepost=1453835781][/doublepost]Başka yorum yapacak olan yok mu ? Bekliyorum fikirleri

murateren, kirlisakal ve pilli bunu beğendi.
  6. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    ozan usta...ankaralı arkadaşlarımız konuyu görebilseler cevaplayacaktır.ankara da ivedikde moda tuning var bi oraya danışın derim.hem çeşit bol aklınıza yatarsa uygun fiyata yapabilirler.body kit üzerine o kadar cok iş yapan var ki şaşmaz ve ivedikde.ivediğe girerken sol tarafta sokak içersinde hemen şahinler rot balanscı var sahibi kırkağaclı toprağımdır.sürekli oraya giderim ankarada oldugum zaman.eşim ankaralı benım :) somalı metin nin seat cordobanın selamı var deyin hatta plakayı da deyin baya oldu cunku hatırlamayabilir 34FA...2-3 sefer rot balans yaptırdım.keyifli bir adam size doğru yolu gösterecektir ...

Ozie23 ve murateren bunu beğendi.
  7. aksarayli68

aksarayli68 SCW Üyesi

78
    141
    33
    Ankara'da oto sport var karlıkcı Halil diye de tanınır... 2010 ve 2011 leonuma Bi Zaman'lar aero döktürmüştüm çok sağlam ve baya plastiği aratmayan Bi estetiği olmustu..!! Görüşmenizde fayda var

68 FR 710 dan gönderildi

8. Ozie23

Ozie23 SCW Üyesi

345
    151
    43
    Şimdi konuştum moda tunnıng ıle karlık fıkrını sundular onu arastırayım bırazda ılk basta mantıklı geldı acıkcası hemde fıyat olarak da uygun oluyor tesekkurler

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  9. Mahmut toy

Mahmut toy SCW Üyesi

228
    192
    43
    Merhaba arkadaşlar aracıma dış mpdifiye yaptırcam ama kararsızım fr ön tampon çok hoşuma gidiyor lip ve amortisörlerle ama arka tamponda aero hoşuma gidiyor sizce ön arka farklı olsa çokmu abes kaçar

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
    Bunu beğendi. AdeM59 bunu beğendi.
  10. AdeM59

AdeM59 SCW Üyesi

733
    733
    93
    Aksine dahada güzel durur bence hem piyasada fr aracı olupta arkaya aero tampon takan çok var gayet hoş duruyor.

Trakya'dan gönderildi..

Bunu beğendi. Mahmut toy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş