Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Bluetooth Kit Telefon Ve Ses Kurulumu

bu video sayesinde arabadaki telefon ayarlarımında niye ikide bir degiştiginide ögrenmiş olduk sagol oglum yardımın için:)
+ Eğer Arabanızda 2 telefon okuttuysanız . İlk olarak en son bağlantı kurana bağlanmak istiyecek eğer o telefonu bulamazsa 2. okutulmus cıhaz ıcın tarama yapıcak onu görünce ona bağlanıcaktır. 40 saniye beklemeniz lazım. :eek:key::eek:key::seat:şoför:hava

Bizim araçlarda bt. kiti yolcu koltuğunun altında bir köpüğün içinde bulunmakta. Aracında olmayanlar o kiti alıp rcd310, 510 gibi media playerlara bağlayabilir ama bağlantı yeri mevcutmu onu bilemiyorum. Serviste oldukça pahalı fiyatı, yurt dışından çok daha uygun bir fiyata bir tane getirtebilirim ilerleyen zamanlarda :)
Sonradan takılan multimedia cihazlarda bluetooth var ama aracın bilgi ekranında rehberi ve aramaları göstermiyor. Benim merak ettiğim RNS510 ve RCD510 harici bizim orjinal bluetooth kitini kullanabilecek multimedia cihazı varmı acaba? Yani arama yaptığımızda hem multimedia ekranında hemde yol bilgisayarı ekranında görmek istiyorum aramayı :D

O değilde bana İbiza Cupra, Boca, Altea XL yani Dot Matrix Ekranı olmayan Blutooth kitli eski Tip RCD310 lu (Kırmızı Ekranlı) Araçlarda Nasıl bağlanacağını Söyleyin Ayakta alkışlıyayım.. :eek:key:

Sen dur [MENTION=15995]bluetouch[/MENTION] ;)

Bizim araçlarda bt. kiti yolcu koltuğunun altında bir köpüğün içinde bulunmakta. Aracında olmayanlar o kiti alıp rcd310, 510 gibi media playerlara bağlayabilir ama bağlantı yeri mevcutmu onu bilemiyorum. Serviste oldukça pahalı fiyatı, yurt dışından çok daha uygun bir fiyata bir tane getirtebilirim ilerleyen zamanlarda :)
Sonradan takılan multimedia cihazlarda bluetooth var ama aracın bilgi ekranında rehberi ve aramaları göstermiyor. Benim merak ettiğim RNS510 ve RCD510 harici bizim orjinal bluetooth kitini kullanabilecek multimedia cihazı varmı acaba? Yani arama yaptığımızda hem multimedia ekranında hemde yol bilgisayarı ekranında görmek istiyorum aramayı :D

Kodlamayla gelirmi acaba .? Sen onuda bulursun fırat abı. :D

O değilde bana İbiza Cupra, Boca, Altea XL yani Dot Matrix Ekranı olmayan Blutooth kitli eski Tip RCD310 lu (Kırmızı Ekranlı) Araçlarda Nasıl bağlanacağını Söyleyin Ayakta alkışlıyayım.. :eek:key:

Sen dur @bluetouch ;)

Biz seni ayakta alkışlıyacaz hadi açıklada cemaat faide görsün gardaş...:D
Ulen yörükoğlu bu inadın seni ya vezir edecek yada kelleni verdirecek:):)

Biz seni ayakta alkışlıyacaz hadi açıklada cemaat faide görsün gardaş...:D
Ulen yörükoğlu bu inadın seni ya vezir edecek yada kelleni verdirecek:):)

Gardaşım okuldayım şimdi eve varınca kelime kelime yazıcam :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Geri
Üst Alt