Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon black jack satılıktır... Sunrooflu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben 6 ayda bu km nin neredeyse yarısını yaptım hiç binilmemiş çok temiz maaşallah, hayırlı satışlar

insanlar kendilerini çok akıllı sanıyor yaa millet ölüyü bulmuşşş .... gerisini biliyorsunuz :D arkadaşlar, aracım hala satılıktır, günde 20 kişi arıyor tamam diyor alcam diyor boş boş muhabbet ediyorlar ancak sinir oldum adam alıcaksa gelir alır gider iyice cıvıklaşmış piyasa neyse artık hayırlısı :eek:

Km çok iyiymiş gerçekten hayırlı satışlar

insanlar kendilerini çok akıllı sanıyor yaa millet ölüyü bulmuşşş .... gerisini biliyorsunuz :D arkadaşlar, aracım hala satılıktır, günde 20 kişi arıyor tamam diyor alcam diyor boş boş muhabbet ediyorlar ancak sinir oldum adam alıcaksa gelir alır gider iyice cıvıklaşmış piyasa neyse artık hayırlısı :eek:

hayırlı satışlar kardeş
valla internetten araç satma işi bu yüzden biraz sıkıcı bi sürü arayan olur.
ama aracı gelip görün öyle pazarlık yapalım dersen daha rahat satarsın çünkü genelde bakınca alıyorlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt