Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon bixenon far alıyorum...

skymz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar linkteki leonun sahibiyle konuştuk anlaştık,size danışmak istedim;
şimdi bu aracın sahibiyle görüştüm benim farları vereceğim üzerine 1000 tl para vereceğim farlarımızı takaslayacağız,farlar orjınal cupra farı ve serviste takılmış sadece birinin nerceğinin içinde toz varmış temizlenmesi gerekiyormuş.sizce vereceğim bu paraya değermi bir de bu farları çok istiyordum isabet oldu çok sevindim..;)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...a-style-sahibinden-55-000-kmde-45346789/detay

ben bu farlardan kullandım Serkan, o zamanlar 1.100tl fiyatla almıştım ama şimdi epeyce fiyatlandı sanırım. Rakam değerinde bence ucuz değil yani, ama hem güvenlik hem de görünüş için olumlu diyebilirim. Bixenon olarak kullanacaksın sende, onun tadını aldıktan sonra artık fanus fara bakmazsın.

Xenonlar dahil ise olabilir ama sadece far ise pahalı. Çıkma farlara 500-600 liraya yaptırabilirsin xenon dahil.

Arkadaşlar farın merceğinin birinin içinde toz varmış o nasıl temizlenir fikri olan varmı acaba???

bu arkadas bızxım arkadasın aracıyla takas yapmak ıstıyordu

abi mercekteki tozu ampulü söküp oradan temizleyebilirsin tabi toz merceğin iç kısmında ise eğer merceğin dış yani tümsek kısmında ise temizleyemezsin farın önünü açmadan. ama üste 1000 tl verilir mi diye sorarsan faruk abinin 1100TL ye aldıgını okuyana kadar evet verilir derdim ama şimdi pahalı geldi biraz

Mercekte toz mu var yoksa leke mi, buna bakmalı. Yanlış ampul leke yapar, camdan çıkmaz. Parça fiyatlarını bilmiyorum ama, 1000 TL hem de far takası ile, bana çok geldi?

Geri
Üst Alt