Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Beyaz Ampul

Osram Night Breaker serisi ampul taktırdım aracıma. Tanesi 20TL'den uzun ve kısalara 80TL tuttu toplam. Eminim ki sonradan takılan hiçbir xenon bu kadar iyi aydınlatmaz. Rengi ne beyaz ne sarı. Tavsiye ederim.

aynen katılıyorum ... diğer arkadaşlar neden ampulden uzak durun diyorlar anlayamadım, beyaz sarı arası ve gayet iyi aydınlatıyor...osram coolblue 4300 K benimki..

aynen katılıyorum ... diğer arkadaşlar neden ampulden uzak durun diyorlar anlayamadım, beyaz sarı arası ve gayet iyi aydınlatıyor...osram coolblue 4300 K benimki..

Night Breaker'lardan önce bende Cool Blue kullanıyodum, onlardan da gayet memnundum. Sonradan takılan xenonlar gece, yağmur koşullarında hiçbirşey göstermiyo mesela..

yada en ıyısı Nıghtguide takıcan yol gosteremde 1 numara...

Night Breaker'lardan önce bende Cool Blue kullanıyodum, onlardan da gayet memnundum. Sonradan takılan xenonlar gece, yağmur koşullarında hiçbirşey göstermiyo mesela..

budur :) daha önce euro civic aracım vardı, yağmurlu havalarda xenon kendini aydınlatıyordu... ayrıca şunuda unutmayalım, merceksiz farlara takılan xenonlar karşıdan gelenleri ve takip ettiğiniz araçları fevkalade rahatsız ediyor... haberiniz olmadan ne iyi dilekler alıyorsunuz :):)

aynı yerden bende aracıma park sensoru ve beyaz ampul taktırmıstım ıkısıne 200 lıra odemıstım sensor 150 ampul 50 demıslerdı. nıye boyle bı fıyat verdıler anlayamadım herhalde kaca tuttururlarsa o fıyata verıyorlar.

ayrıca beyaz ampullerın bugune kadar bı sıkıntısını gormedım. genel olarak yagmurlu havalardakı sorunlardan bahsedılmıs yagmurlar baslasın tekrar yazarım yorumumu :)

beyaz ampul güzel bir alternatif olabilir makyajlı kasalarda. fakat benim eski eabamda vardı ve görüntü çok düşüyodu. arkadaşların dediği gibi uygun marka seçilince bu problem ortadan kalkıyosa neden olmasın. bir makyajlı kasa leon sahibi olarak benimde iştahım kabardı açıkçası :D:D:D

Geri
Üst Alt