Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon ; Baskı Balata...

Bu arada Arkadaşlar bişey sormak istiyorum Opel servisinden görüştüğümüz yetkili ellerinde baskı balata olmadığını söyledi, İstanbul Opeldede yokmuş mecburen almanyadan getirteceklermiş 1 haftada sürebilir 1 ayda demişler bu çok saçma geldi... Şimdi 1 ay arabayı yatırmak çok mantıksız acaba Kaskoyla görüşsek bu süre içerisinde emanet araba verebilirlermi ?

Not: Umarım verirler yoksa benim kardeşim benim Leonu kullanacak Balatalara yan yan bakmaya başladı aman diyorum :D

1 km de de yenir 3/5 km de kol bile çıkarttırılır yeterki yapıcam de

1 km de de yenir 3/5 km de kol bile çıkarttırılır yeterki yapıcam de

Hocam Önceki sayfadada yazdım kız arkadaşına öğretmek istemiş kızda ayak debriyajda sürünce yakmış :D

Bu arada hocam Araç 1 ay yatıcak kasko emanet araba verirmi bilgin varmı?

verir vermesinede baskı balata sarf malzemelerden ellerinde olmaması imkansız

verir vermesinede baskı balata sarf malzemelerden ellerinde olmaması imkansız

Aynen Öyle Hocam bizde inanamadık Baskı var elimizde ama balata yok dediler İstanbul dahil Hiçbiyerde yokmuş Almanyadan sipariş edeceklermiş çok saçma ...

Kasko konusundada kaportaya zarar gelen durumlarda emanet araç verirler diye biliyorum. mekanik girermi bilmiyorum...

tamiri belli bir süreyi geçerse veriyorlar poliçene bak o kloz varmı

Opellerin yürüyen aksamları sorunlu.önceki arabam(insignia) 25000 km'de beni baskı balata yüzünden Amasya'dan Ankara'ya giderken yolda bıraktı.Servis kullanıcı hatası dedi ödemedi.
Girin Opel kullanıcı forumlarına görünne sorun yaşayanları bu arabaların görünüşleri güzel ama içi boş.bende LEON DSG ile değiştirdim.

Opellerin yürüyen aksamları sorunlu.önceki arabam(insignia) 25000 km'de beni baskı balata yüzünden Amasya'dan Ankara'ya giderken yolda bıraktı.Servis kullanıcı hatası dedi ödemedi.
Girin Opel kullanıcı forumlarına görünne sorun yaşayanları bu arabaların görünüşleri güzel ama içi boş.bende LEON DSG ile değiştirdim.

Aynen öyle hocam. tamam hatalı kullanılmış ama bu ne yani oyuncak arabamı bu akülü arabamı hiç hata şansı yokmu biraz dayanıklı olması gerekmezmi... anlamadım Opel yine gerçek yüzünü gösterdi görüntü süper ama arıza saçma sapan sorular heran çıkabiliyor... güzel tercih yapmışsın hocam güle güle kullan...

Aynen öyle hocam. tamam hatalı kullanılmış ama bu ne yani oyuncak arabamı bu akülü arabamı hiç hata şansı yokmu biraz dayanıklı olması gerekmezmi... anlamadım Opel yine gerçek yüzünü gösterdi görüntü süper ama arıza saçma sapan sorular heran çıkabiliyor... güzel tercih yapmışsın hocam güle güle kullan...

teşekkür ederim
ayrıca Opel şikayet.com sitesinin birincisi olduğunu unutmayalım.

Geri
Üst Alt