Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Bagaj Altı Çıtası

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında yargic tarafından paylaşıldı.

1. yargic

yargic SCW Üyesi

33
    0
    6
  2. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Ben araç dışında krom aksesuar sevmiyorum özellikle spor tarzı araçlarda ama tabi önemli olan senin düşüncen aklında kaldıysa al gitsin çok pahalı bi malzeme değil aracının rengi siyah değilse karbon kaplanıp uygulanabilir buda bi fikir....:eek:key:

3. yargic

yargic SCW Üyesi

33
    0
    6
    aracımın rengi siyah sadece bagaj altı çıtası hoşuma gitti takılı bir siyah leonda gördüm güzel duruyordu yoksa dediğiniz gibi spor bir araca abartılı krom aksesuar gitmiyor peki linkdeki çıta 2000 ve üzeri leonlar için diyor yeni kasa leonlara olurmu acaba?

4. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    onu bilemiyorum bu çıta serviste de var orjinal aksesuar olarak bide onlara sorun bakalım fiyatı ne belki bu bizim eski kasalara göredir konuşup anlamak lazım sonra yanlış olursa işe yaramaz...:eek:key:

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    bence sadece son Ibiza'ya yakışan bişi krom çıta..

6. kratostol

kratostol SCW Üyesi

159
    5
    18
    bence de gereksiz bir aksesuar. aracın arkasını gereğinden kalabalık göstererek çekiciliğini yitirmesine sebep oluyor. ama karar sizin tabi, önemli olan sizin beğeniniz.

7. yargic

yargic SCW Üyesi

33
    0
    6
  8. babaerkan

babaerkan SCW Üyesi

1.429
    183
    63
  9. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    resimden nedense şöyle bir sonuç çıkardım :)

servis ve aksesuarcılarda fiyatları karşılaştırmadan karar verme. Sıkılınca çıkartır atarsın zaten yapıştırmadır.

10. yargic

yargic SCW Üyesi

33
    0
    6
    Yetkili servisden fiyat alamadım tanıdık olduğu halde halen beni arayıp söyleyecek, hepsiburada.com da 40 tl kargo dahil fiyatı uygun sanırım en son çıkan kasayada oluyormuş bu çıta. Bu hafta spraiş verecem inş.

Sayfayı Paylaş