Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon bagaj altı çıta..??

Konu, 'Arıyorum' kısmında balerya tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. balerya

balerya SCW Üyesi

68
    7
    8
    arkadaşlar aracıma bagaj altı çıta almak istiyorum fakat anlamadığım çok önemli bir parça olmamasına rağmen bir yer 35 lira derken bir yer 60 lira istiyor?..almış arkadaşlar kaça bu ürünü aldılar?yada uygun alabileceğim bir yer varmı?

2. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    ömer alma boşver.herkes kromları kapatıyor sen krom ekliyorsun :)

şaka bir yana 35 lira olanlar orjinal değil ki 60 liralıklarda değildir..eline al bak hangisi hoşuna giderse al.orjinal olup olmaması çok bir şey değiştirmeyecektir

3. balerya

balerya SCW Üyesi

68
    7
    8
    :) elime ne yazıkkı hiçbirinde alma şansım yok :S çünkü heryer sipariş üzerine getiriyor..

4. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48

+1907

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    krom çıtanın kesinlikle 60TL'den daha yüksek bi fiyatı olması lazım..

6. balerya

balerya SCW Üyesi

68
    7
    8
    omsa markanın en kaliteli olduğunu iddaa ediyor satıcı arkadaş..oda işte 60 tl imiş..

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    orayı bilemem..
    serviste satılan orjinal aksesuar daha pahalı ama aynı oranda da daha kaliteli olduğuna eminim..

8. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    omsa iyi markadır zaten paslanma garantilidir ürün ama garantiye pek itibar etmezler bu tür ürünlerde ne olursa olsun birbucuk ikiyıl sorunsuz kullanılıyor

9. Berkay Kuzey

Berkay Kuzey SCW Üyesi

238
    26
    28
    Benim bagaş agzında var :) ve çok tatlı duruyor bence almalısın alacaksanda servise git aksesuarcıdan alma

10. balerya

balerya SCW Üyesi

68
    7
    8
    benmde hoşuma gidiyor açıkca..yani böle çok sırıtan nikelaj gibi durmuyor..özellikle connect be doblalarda olanlar gibi diil arka tarafta bir doluluk oluyor..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş