Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Bagaj Açma Mandalı (S Logosu) Sorunu

ilkerbilim

Kayıtlı Üye
Geçen hafta perşembe günü kilit nanay olmuş bir türlü bagajı açamadım. Amblem çalışmıyordu ama kumandadan bagaj açılıyordu. Doğuş'ta 15dk'da söküldü bakıldı garantiden yenisinin siparişi verildi. Yine 15dk içinde takıldı. Şu an sorunsuz çalışıyor. Buradan Mustafa Bey'e ve Serdar Usta'ya teşekkür ediyorum.

Aynısı bende perşembe günü yaşadım. Garantiden bagaj logosunun olduğu kısım değişti. Şuanda sorunsuz problemsiz çalışlıyor, sanırım kronik sorun makyajlı kasada buda :)

Umarım öyle değildir daha 8 ay oldu alalı. Arabayı garantiden baştan yaratmak istemiyorum =)

bagaj kapağı yukarda kalıyordu da açılmama sorunu olmuyordu.. o da kronik sorun yağladılar düzeldi bi daha olmadı

Geri
Üst Alt