Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Ayna Kaplatma Hakkında

brs-cn

Kayıtlı Üye
Selam Arkadaslar.. Beyaz canavarın aynalarını turuncuya kaplatmayı düşünüyorum. Sizce mat turuncu mu yoksa parlak turuncu mu daha iyi olur? Ayrıca başka renk öneriniz var mı.. Ben başka bi aracda görmüştüm ordan esinlendim.. Tşklerrr

Turuncunun değişik duracağına inanıyorum. Fakat benim siyah daha hoşuma gidiyor.

Birde ben mat olması taraftarıyım.

bana sorma ben direk sarı kaplat derim :) ama ne renk yapıyorsan yap parlak yap.

İlaha turuncuysa tavan kaplaman varsa parlak yoksa mat yap ayrica benim fr giri renkti cift renk yaptim giri siyah sende iki renk yapabilirsin farkli duruyor kolay gelsin

boyle butunluk sagarsan yakısır ama tek aynlar olmaz resımdekı fosforlu turuncu ve palastıdıp

Selam Arkadaslar.. Beyaz canavarın aynalarını turuncuya kaplatmayı düşünüyorum. Sizce mat turuncu mu yoksa parlak turuncu mu daha iyi olur? Ayrıca başka renk öneriniz var mı.. Ben başka bi aracda görmüştüm ordan esinlendim.. Tşklerrr

Aynı şeyi ben de düşünmüştüm kardeşim hatta paintte uygulayıp baktım... Leon cup racer ın turuncusunu denedim aynalara ve spoilere... gerçekte uygulatma şansım olmadı daha... ben mat yapmayı planlıyordum...

Deforme olmuyor firca surmessen ama mat sanki fabrikadan cikan donanimsiz araclar gibi oluyor bnm gozumde

Cup racer da mat mı parlak mı

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Deforme olmuyor firca surmessen ama mat sanki fabrikadan cikan donanimsiz araclar gibi oluyor bnm gozumde
Cup racer da mat mı parlak mı

İlaha turuncuysa tavan kaplaman varsa parlak yoksa mat yap ayrica benim fr giri renkti cift renk yaptim giri siyah sende iki renk yapabilirsin farkli duruyor kolay gelsin
Önerin İçin Tşkler..

boyle butunluk sagarsan yakısır ama tek aynlar olmaz resımdekı fosforlu turuncu ve palastıdıp
Bu da Nedir :) Sirklere cıkmıcam dostum :):)

Geri
Üst Alt