Leon Ayna Kaplatma Hakkında | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Leon Ayna Kaplatma Hakkında

brs-cn

Kayıtlı Üye
Selam Arkadaslar.. Beyaz canavarın aynalarını turuncuya kaplatmayı düşünüyorum. Sizce mat turuncu mu yoksa parlak turuncu mu daha iyi olur? Ayrıca başka renk öneriniz var mı.. Ben başka bi aracda görmüştüm ordan esinlendim.. Tşklerrr

memet_one

VİP Üye
Administrator
Turuncunun değişik duracağına inanıyorum. Fakat benim siyah daha hoşuma gidiyor.

Birde ben mat olması taraftarıyım.

D

DİKKAT

E-Posta Onayı Bekliyor
İlaha turuncuysa tavan kaplaman varsa parlak yoksa mat yap ayrica benim fr giri renkti cift renk yaptim giri siyah sende iki renk yapabilirsin farkli duruyor kolay gelsin

atay78

Kayıtlı Üye

boyle butunluk sagarsan yakısır ama tek aynlar olmaz resımdekı fosforlu turuncu ve palastıdıp

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Selam Arkadaslar.. Beyaz canavarın aynalarını turuncuya kaplatmayı düşünüyorum. Sizce mat turuncu mu yoksa parlak turuncu mu daha iyi olur? Ayrıca başka renk öneriniz var mı.. Ben başka bi aracda görmüştüm ordan esinlendim.. Tşklerrr
Aynı şeyi ben de düşünmüştüm kardeşim hatta paintte uygulayıp baktım... Leon cup racer ın turuncusunu denedim aynalara ve spoilere... gerçekte uygulatma şansım olmadı daha... ben mat yapmayı planlıyordum...

RedLine

Kayıtlı Üye
Deforme olmuyor firca surmessen ama mat sanki fabrikadan cikan donanimsiz araclar gibi oluyor bnm gozumde

brs-cn

Kayıtlı Üye
Cup racer da mat mı parlak mı

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Deforme olmuyor firca surmessen ama mat sanki fabrikadan cikan donanimsiz araclar gibi oluyor bnm gozumde
Cup racer da mat mı parlak mı

İlaha turuncuysa tavan kaplaman varsa parlak yoksa mat yap ayrica benim fr giri renkti cift renk yaptim giri siyah sende iki renk yapabilirsin farkli duruyor kolay gelsin
Önerin İçin Tşkler..

boyle butunluk sagarsan yakısır ama tek aynlar olmaz resımdekı fosforlu turuncu ve palastıdıp
Bu da Nedir :) Sirklere cıkmıcam dostum :):)