Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon - Ayna Açılmama Problemi

habildinar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba,

Bir arkadaşımın 2008 Leon unun sol dikiz aynası bu sabah açılmamış, sağ ayna açılmış lakin sol taraftaki bir kaç sefer denemesine rağmen kapalı halde duruyormuş. Elimden 2 tane Leon geçmesine rağmen ben hiç böyle bir problem yaşamamıştım. Aynanın kapıyla birleştiği plastik aksamın arasına WD-40 sıkmasını tavsiye ettim ama bilmiyorum ne kadar faydalı olur.

Konu ile ilgili varsa başka çözüm önerileriniz ve tecrübeleriniz, paylaşırsanız sevinirim.... iyi günler...

kardeşim yag ile cözülmesse diş atlamış olabilir sokakta biri gecerken el ile kapatıyor veya park yerinde al sana sorun iştee :( bir ikinciside elk motorundan olabilir

Eyvallah Kardeşim, inşallah yağ ile çözülür... Arkadaşımda yeni aldı arabayı, inşallah başka sıkıntı yoktur...

yağladıktan sonra biri içerden açarken biride dışardan hafiten sallasın açma yönünde belki anlık sıkıntı olmuştur, yoksa elekt. tesisatinda bir sıkıntı olabilir yoksada aynanın açılır mekanizmasında hıkıntı oluşmuştur,,, sırayla denemek gerek

Arkadaşlar şimdi görüştüm tekrar, sorun kendi kendine düzelmiş. Gökhan Hocamızın da dediği gibi anlık bir sorun olmuş anlaşılan. Yorumlarınız ve vakit ayırdığınız için teşekkürler...

Benim eski Aracımda da oluyordu çok nadir.. içerden konsoldon tam tur attırınca düğmeye açılıyordu hemen:eek:key:

benim arabayıda otoparka bıraktık anahtarıyla bir baktım arabanın aynayı eliyle kapatmış . bir sıkıntı yapmamıştı çok şükür . içten açma kapatma var ordan bi açıp kapatmayı denesin.

Arkadaşlar benzer bir sorun bendede var, 2010 staylance var bende hafdata bir felan kapama düğmesine basili tutuyorum aynalar kapanmiyor. Bunu hafada on günde bir yapardi şimdi ise siklaştirdi. Ne yapmam yazim aceba ??

Geri
Üst Alt