Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon Avrupa

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında carpenter tarafından paylaşıldı.

1. carpenter

carpenter SCW Üyesi

337
    121
    43
    Arkadaşlar kesinlikle 8.sınıf ülke muamelesi görüyoruz. Aracın videosunu izleyin 2.0 tdi ve 1.8 tsi motorlara sahipler (ayrıca bunlar fr model) navigasyonları var yol bilgisayarı renkli v.s. bizim ülkemizde motor seçenekleri daha az navigasyon yok yol bilgisayarı ise daha basit falan. Keşke bizim ülkemizede böylesine güzel versiyonlar gelse. İmkanım olsada gidip ispanyadan alıp gelsem aracı.

Aracın Avrupa videosu

https://www.youtube.com/watch?v=_pCLjKu_QPA

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  2. kfy_can

kfy_can SCW Üyesi

232
    29
    28
    aynen öyle ve bununda sebebi yüksek vergi

3. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    1.8 TSI bi ara geldi ama bir kaç adet satıldı diye biliyorum. Doğuş oto faktörü bu istese getirtebilir :)

4. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    ahh vergi vahhh vergi...

5. carpenter

carpenter SCW Üyesi

337
    121
    43
    Ne yapalim benzin pahali vergi yüksek olunca dusuk motora talim :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. kfy_can

kfy_can SCW Üyesi

232
    29
    28
    o yüzden Türkiye değil hükümet

7. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.772
    5.610
    113
    Ben aracımı alırken 1.8 için sipariş verebiliyormuyuz diye sormuştum bana hayır türkiye ye o motor da aracın gönderilmediğini ve doğuş onu getirirse 2.0 motorunu kimseye satamaz demişlerdi. Birde ülkemizde bilindiği üzere vergi diye bir canavar var ve hep büyüyor ama bizi bitiriyor da. İspanya ya tatile gidip güzel ürünler almak gerekir.

8. carpenter

carpenter SCW Üyesi

337
    121
    43
    Gidip guzel urun alacaksin sonra da ordan bi ev tutup yerleseceksin :) yollari kaymak yasam super insan haklari v.b. daha kaliteli yasamak icin ;)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  9. tanergungor

tanergungor SCW Üyesi

69
    24
    8
    Açıkcası ben bu araçların Türkiye'ye gelmemesini tamamen Doğuş Oto ve VW'nin stratejisine bağlıyorum. Türkiye pazarında bu araçları değil, daha ağırlıklı olarak VW'leri satmayı planladıklarını düşünüyorum.
    Olsaydı 1.8'i de binseydik ne güzel olurdu! İnşallah ileride bu durum değişir.

10. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    yani 1.8 tsi ve 2.0 tdi ok ama diğer neredeyse bütün donanımları ülkemizde de sipariş edebiliyorsunuz, navigasyon falan var, ben bir tek yurt dışında olup ülkemizde listede olmayan uzun far asistanını görebildim, bir de ST ile birlikte adaptif şasi ve adaptif CC gelir mi ülkemize bilmiyorum

Sayfayı Paylaş