Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LEON AUX Ses Çıkışı

gregorsamsa

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar;
Seat leon 1.4 aracımın aux çıkışına Mp3 player bağladım.Fakat sadece sağ hoparlörden ses geliyor diğerlerinde ses yok. Normal Ses sisteminde sorunyok sadece Aux çıkışı böyle.
Acaba böyle bir sorun yaşayan var mı?Neden olabilir?
Herkese güzel günler.

muhtemelen kablosunda ya da girişinde sorun vardır mp3'ün..

Hıım kabloyu anca bulabildim zaten.İzmir antalya maraş aramadık yer kalmadı.Aux kablosu var mı deyince öle bakıyolar zaten.Mp3 normal kulaklıkla iki hoparlörden de ses veriyor sorun yok.O zaman kablo da sorun var diyelim.Cd ler de arabada kalsın bir sürü yayıntı:)
Sağolasın usta.

sana buradan yollayalım halim ihtiyaç varsa

Abi sağolasın ufacık bir kablo için zahmet etme.Ben biraz daha kurcalıyam bakam belki bişey olur.:)Bu arada bayadır bakamıyom foruma falan.İyisin inşallah.Saygılar.

çok şükür halim sorun yok bebek te iyidir umarım kendinize çok iyi bakın Allaha emanet

aynı aux kablosunu evdekı muzık setıne bagla gırıs varsa kı genelde vardır ondada sorun varsa kablo bozuktur kablo nun ıkı ucu aynı mı

Evet iki ucu da aynı.Akşam denicem dediğini.Sağol.

---------- Post added at 11:58 ---------- Previous post was at 10:31 ----------

Bilgisayarda denedim yine sadece sağ hoparlörden ses geliyor. Anlaşılan kablo içeriden tek çıkışlı. Tam da sevinmiştim buldum diye. Acaba iki tane kulaklığı kesip 3,5 luk uçları birleştirsem olur mu?Deneyen var mı?

Kesinlikle kabloda sorun var, bendede ilk başta aynısını yaptı dedim tek taraflı ses geliyor yeni kablo verdi satıcı baktım düzeldi

kablo bakmaya devam o zaman

Geri
Üst Alt