Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon arka tampon yardim edermisiniz

redhanik

Kayıtlı Üye
oncelikle merhabalar henüz 5 gün oldu aldıgım makyajlı kasa 2009 leonumu geri cıkarken vurdum ve tampon sol alt içe göctü ne yazıkki kaskoyuda daha yaptırmamıstım yeni oldugundan ne önerirsiniz en az masraf nasıl gider komple tampon ne kadardır fotograflara bakarak eger yardımcı olursanız cok sevinirim numaram 05062642470 iyi günler

Ekli dosyalar

• IMG_1736.jpg
    IMG_1736.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_1734.jpg
    IMG_1734.jpg
    83.2 KB · Görüntüleme: 39
oncelikle merhabalar henüz 5 gün oldu aldıgım makyajlı kasa 2009 leonumu geri cıkarken vurdum ve tampon sol alt içe göctü ne yazıkki kaskoyuda daha yaptırmamıstım yeni oldugundan ne önerirsiniz en az masraf nasıl gider komple tampon ne kadardır fotograflara bakarak eger yardımcı olursanız cok sevinirim numaram 05062642470 iyi günler

öncelikle kendinizi tanıtırmısınız

http://www.seatclubworld.com/uyelerimiz-2/

Mehmet Geçmiş Olsun. Autoking e git, göster bence. tamir edilir sanırım, pek bişey tutmaz...

ama autoking kayseride varmıdır bi arastırayım ozman...saoalsın

cok saol panik oldumda ilk arabam ve cok sevdiğimden dolayı arabamı ...

kayseride bulundugum için kimseyi tanımıyorum istanbul olsaydı tanıdık olurdu bu işlerdede tanıdık cok onemli be abi hadi kolay gelsin saolun

Geri
Üst Alt