Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon arka sağ kapı kilit arızası

abi içerden açılıyo da kilitliyken kilidi kumanda ile açınca dışardan kapıyı açamıyorum, içerden açmak lazım. ama eğer içeriden bi kere açılmış ve sonra kapı kilitlenmemişse dışarıdan da açıp kapatabiliyorum, hiç bir anlam veremedim probleme ama bana mekanik gibi geldi çünkü kilitlerken bi süredir böyle sürtünme gibi bi ses geliyodu. leon bu aralar kırgın bana galiba :)

Sıkıntı Seat'larda standart galiba... Bende de oldu, söktürüp benzin ile temizlettim düzelmişti ama üstünden 6 ay geçti yine yaptı aynısını... Hatta arka kapı kolu bilmeyen biri tarafından kırıldı...

kardeş mekanik bir soruna benziyor bilgisayara bağlatmak istersen yada söktürüp baktırmak istersen isim verebilirim :)

ver kardeşim isim aksaraydasın zaten, ben hallederim. normalde volkswagen aycana gidecem ama orada tamir olacağını zannetmiyorum, bir an önce verirsen sevinirim, ilgin için teşekkürler...

makineye bağlatayım istiyorsan bosch servis var atılganlar sanayide kime sorarsan söylerler(elektirkçi hacı ibrahim dedinmi:)) sanayiye girişte soldaki ilk blokta (1.blok no:8 tel:382 215 06 39)..

yani girişte ilk yerden sola tekrar ilk yerden sağa dön 4.dükkan köşede...

mekanik bir sorunsada yardımcı olurlar.. camcı bu işi yapar derlerse dora glass cam var onlar tarif eder yerini :) bence sen ilk oraya git kardeş..

on numara bir yerdir sanayide hem esnaftırlar hemde yardımcı olurlar sana elektriksel işlemlerinde klima gazı vs durumlarda.. bu arada aracın kaç model? aksaray lı değilsin galiba..

araç 2009 model ve de aksaray lıyım ancak araç sahibi oluşumuz yeni daha o yüzden sanayide her yeri bilmiyorum kardeş.

Geri
Üst Alt