Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon arka sağ kapı kilit arızası

Arkdaşlar, konuyu yine hortluyorum:) Yalnız bilgilendirme amaçlı güncel kalması açısında paylaşmak istedim.

Ön kapı kiliti içinde komple döşemeyi dagitmadan kilit yerinden çıkartılıp tamir edilme imkanı varsa,tabi bu arzıa nüksettikten sonra fazla zamanda kaybetmemek gerekiyor, komple kilit çöp olmadan.Yalnız arka kapı gibi değil sökmesi biraz daha uğraştırıyor, 150 tl ye bu iş bitiyor , bu sebeple işin ehli biri için el yordamı çok basit.Ben güngören sanayide düzgün bir usta buldum işin ehli, camlarda iniip kalkarken ses çıkarıyordu falan o esnada makralarıda yağladık malum plasitk makara cam hem sessizleşti hemde daha hızlandı.

Herkese Günaydın
Kumandadan kapı açma işlemini yapıyorum sadece şöför kapısını açmıyor.Konu hakkında bilgisi olan yada başına gelen varsa görüşlerini rica ederim.
[doublepost=1500892852,1500884695][/doublepost]Arkadaşlar aynı sorun bende yeni oldu,kumandayla kilitleniyor açma işleminde şöför kapısı kilitli kalıyor ama anahtarla ve içerden açılıyor.

arkadaşlar seat leon 2009 tsi stylance aracımın kumandaya basınca arka kapılar dışarıdan açmıyordu içeriden açıp biraz kullanınca açıyor 3-5 saat araç kilitli kalınca yine açmıyordu şimdi şöför kapısı ,arka kapılar ve bagaj aynı sorunu vermeye başladı kumandaya basınca açmıyor ,bagajı 50 denemeden birinde anca açıyor anahtarla şöför kapısını açabiliyorum ancak içine takıp .. varmı bunun bir çözümü .? ayrıca araç çalıştığında 30 sn gibi bir sürede kendini kitliyor otomatik bu özellik aktif durumda
[doublepost=1512338225,1511726112][/doublepost]güncel ve hatta balata spreyiyle temizledim hiçbir değişiklik yok dışardan açılmıyor

arkadaşlar seat leon 2009 tsi stylance aracımın kumandaya basınca arka kapılar dışarıdan açmıyordu içeriden açıp biraz kullanınca açıyor 3-5 saat araç kilitli kalınca yine açmıyordu şimdi şöför kapısı ,arka kapılar ve bagaj aynı sorunu vermeye başladı kumandaya basınca açmıyor ,bagajı 50 denemeden birinde anca açıyor anahtarla şöför kapısını açabiliyorum ancak içine takıp .. varmı bunun bir çözümü .? ayrıca araç çalıştığında 30 sn gibi bir sürede kendini kitliyor otomatik bu özellik aktif durumda
[doublepost=1512338225,1511726112][/doublepost]güncel ve hatta balata spreyiyle temizledim hiçbir değişiklik yok dışardan açılmıyor

Kumanda pilinin zayıflaması gibi bir durum söz konusu olabilir mi ?

Takma ad - sorun uyumu ;)

Kilitciye baktırın ufak bir sorun daha sonra büyük bir sorun olmasın
Kilit sorunu genel bir sorun bir wd40 yağlayıcı alıp iç kısmına sıkın bir süre iş görecektir

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

404 isimli balata spreyi kullandım sonra koşu bandı yağıyla yağladım hiç bir fayda sağlamadı ilk başta sadece arka kapılarda olan sorun bagaj,aka kapılar ,şöför kapısı olarak büyüdü bu ön yolcu hariç hiçbirisi açılmıyor yarın kumanda pilini değişeceğim oda olmazsa satıyorum arabayı

Bendede tam tersi ön yolcu kapısı acılmıyor ilk seferde sonra in binlerde acılıyor dışarıdan neden olduğunu bilmiyorum neyse yarın satacağım zaten hayırlısıyla alan kişi bi baktırır artık

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ben bu haliyle satmak istemiyorum sadece ön yolcu kapısı açılıyor hani tek kapı olsa neysede tamamı açılmıyor (ön hariç) görüyorumki genel bir sorun tamir ettiren oldumu acaba sorun ney tam olarak aracımızdaki.?

Kapıların hava ile ilgisi var mıdır?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kapı kilit sorunu kronik zamanla sıkıntı yaşatıyor sanayide kilit tamiri yapan yerlere gidin yada bazı oto elektrikçileri de onarımı yapıyorlar
Bazen wd40 ile düzelen kapı bazen için de olan ufak palstik yada yayın yerinden oynaması sorun oluyor

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt